GyJ

Regisztráció dátuma: 2020. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Médea Sampon Kéntartalmú Kivonatokkal

Médea Sampon Kéntartalmú Kivonatokkal
2020. június 3.

Évek óta használom ezt a sampont és számomra nagyon bevált. Elég gyorsan zsírosodik a hajam és időnként korpás is, emiatt próbáltam ki ezt a terméket. Soha nem használom önmagában, ami azt jelenti, hogy először megmosom ezzel a hajamat (csak a hajtöveket), a második mosáshoz pedig valamilyen tápláló, regeneráló sampont használok. Önmagában szerintem nagyon szárítaná a hajamat, de ilyen használat mellett én nagyon szeretem, egyedül ennél a samponnál érzem azt, hogy igazán megtisztítja a hajamat.

The Body Shop Epres Hajbalzsam

The Body Shop Epres Hajbalzsam
2020. június 3.

Nagyon nagy kedvenc lett számomra ez a balzsam, mert puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat és hajmosás után 1-2 nappal is érződik az illata a hajamban. Emellett pedig nagyon kevés is elég belőle, úgyhogy nálam a 60 ml-es kiszerelés is több hónapig kitart, pedig hosszú hajra használom. Többen írták, hogy nehéz kinyerni a tubusból a balzsamot, ami engem is zavar, viszont összességében nem vesz el annyit a termék értékéből, hogy ne adjak rá maximális pontszámot :)

The Body Shop Mangós Ajakbalzsam

The Body Shop Mangós Ajakbalzsam
2020. május 26.

Számomra nagyon bevált ez az ajakbalzsam, mert szuperül hidratálja az ajkaimat és szép fényt is ad nekik, emellett pedig imádom, hogy finom gyümölcsös, édes illata van. Szerintem a termék egyetlen hátránya az, hogy a kiszerelése miatt csak itthon tudom használni. Az eddig használt tégelyes ajakápolók közül viszont ez a kedvencem, mert nagyon tetszik a vajas állaga, nem túl zsíros és nem érzem nehéznek az ajkaimon.