Gyomber32

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Wake Up & Glow Skin Paradise Tónusegyesítő Hidratáló Krém

L'Oreal Paris Wake Up & Glow Skin Paradise Tónusegyesítő Hidratáló Krém
2021. november 9.

Nem szeretném első pár próbálkozás után lehúzni a terméket, de valahogy nem vagyok kibékülve a végeredményével. A 3 csillag azt jelenti ez esetben, hogy nem rossz, de nem is csodatermek számomra.

Talán azoknak való akiknek nincs különösebb bőrproblémája, és tökéletesitett bőrápolási rutinnal rendelkeznek. (Megfelelően hamlasztott és hidratált bőr)

Viszont, a pórusokban, főleg a T vonalban borzasztóan megül a krém, mivel a szinvalasztek sem tökéletes ezért eltér kismértékben a bőrömtől, így még feltűnőbb ez a jelenség. Kiemeli a száraz részeket, habár kellő távolságból nagyon szép borkepet ad, viszont amint közelebbről néztem (és felraktam a szemüvegem) akkor minden megmutatkozott.

Még fogok vele kísérletezni, hogy esetleg az alatta használt hidratáló vagy fényvédő miatt történik mindez, vagy éppen a bőröm nem volt olyan állapotban, mert nagyon megörültem a pozitív kommenteknek, reménykedem, hogy valamilyen formában nekem is beválik, régóta keresek egy jó fényvédős BB krémet a hétköznapokra.

Update: hialuron szérummal, hidratálóval szépen működik, de ezt a végeredményt olcsóbb BB krémek is tudják. A Fair 2 szín van meg, kicsit túl világos a bőrömhöz még így télen is, viszont a Fair 3 már sötét.

Nem vált be.

Sundance Kids 50 Hoch Sonnenmilch

Sundance Kids 50 Hoch Sonnenmilch
2021. szeptember 15.

Nyaralasra vittem magammal a termék mini kiszereléset. Még azt a mennyiséget sem tudtam teljesen elhasználni, ragad tőle a bőr, alig szivodik be, és nálam rengeteg apró pattanast okozott. Nyilvan ez extrém helyzetben volt, 38 fok, pára és több réteg az ujrakenes miatt. Tény, hogy legalább fehér réteget nem hagyott es nem égtem le vele.

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2021. szeptember 6.

Kezdő matt, folyékony rúzsozóként a legjobb döntés volt megvenni ezt a terméket, abszolút nem okozott csalódást és nem vette el a kedvemet tőlük. Szép színei vannak, eseményeken is megállja a helyét, mert hosszantartó és nem kopik feltűnően vagy csúnyán. Jól bírja az evés-ivást, olykor a fogmosást is. :D Használom úgy is, hogy aláhidratálok, néha fölé is, és nem kenődik el akkor sem. Fel tudom vinni vékony rétegben is, ha nem szeretném az erős fedést, vagy színt, de akkor is szép ha több réteg van egymás felett. Lehet, hogy meg fogok nézni más márkát, de inkább csak kíváncsiságól, mert nem indokolt a váltás. Az ára sem mellékes, ennyiért főleg szuper!

Az egyetlen negatívum, amit nem igazán látok véleményekben a Catrice termékek esetében, az a csomagolás minősége. Négy különböző Catrice terméket vásároltam az elmúlt időszakban és mind a négynek lett törés, repedés a csomagolásán, ez alól ez a rúzs sem volt kivétel. Lehet, hogy csak én fogtam ki rossz példányokat, de ez egy kicsit zavaró, főleg úgy hogy alig használtam és még sokáig szeretném. Emiatt levonok egy csillagot, bár az árat tekintve el is nézhetném a márkának.