Gyöngy05

Regisztráció dátuma: 2014. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 11 vétel
Megnézem

Gucci Flora Gorgeous Gardenia

Gucci Flora Gorgeous Gardenia
2022. május 15.

Hogy mennyire szubjektív az illatérzetünk és egyedi a bőrünk kémiája, megint csak beigazolódott számomra! Nagy reményeket fűztem hozzá, de nagy csalódás lett. Számomra szúrós, majdnem zavaró a nyitó akkord, ami a leszáradásnál enyhül. Ekkor viszont már nem tudom élvezni, mert az illat elillan rólam rövid időn belül. Nem érzem rajta a Guccitól elvárható minőséget, tartósságot, eleganciát. Még akkor is, ha a fiatalabb korosztály a célközönség, a minőséget nem szabad alább adni. Szóval nem tetszik az illat, semmi egyediség, semmi különlegesség, nagyon gyenge tartósság. Több alkalommal is viseltem, de a környezetemnek is teljesen közömbös volt, nem kaptam pozitív visszajelzést. Az üvege? Édes kis gej cukiság, és ezt nem dicséretnek szánom. Bár az illathoz talán elmegy, de a Gucci névhez ez sem való. S mindezt megkaphatjuk 30 ml/25 ezer forint körüli áron! Elnézést a véleményemért, de ez nevetséges!

Pharmatheiss Redupetin Bőrelszíneződésekre és Pigmentfoltokra

Pharmatheiss Redupetin Bőrelszíneződésekre és Pigmentfoltokra
2021. október 30.

Most, hogy az oldalon feldobták tesztelésre, eszembe jutott, hogy ezt a terméket én már használtam régebben. Pigmentfoltjaimat szerettem volna halványítani, így huzamosabb ideig is próbálkoztam vele. Nekem semmit sem javított a bőröm állapotán, nem vettem észre jótékony hatást általa. Nem is bocsátkozom különösebb magyarázatba, a krém elemzésébe, csak annyit tudok írni, hogy számomra egyáltalán nem vált be.

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra
2019. október 23.
(!)

Jelentkeztem tesztelőnek, mert nem néztem meg előtte az összetevőket. Ezt a terméket összetétele alapján nem venném meg, még olcsóbban sem. Mivel én lettem az egyik nyertes, nyilván kipróbáltam és véleményezem, s teszem mindezt negatív előítélet nélkül, korrekten, tényleges tapasztalataim alapján. A használata az utasítás szerint nem volt egyértelmű, így úgy használtam, mint egy folyékony szappant, vizes bőrre vittem fel, jól eldörzsöltem, lemostam. Próbáltam száraz bőrön is, mint egy arclemosó tejet vagy krémet, de ez a módszer nagyon nem jött be, felvittem az arcomra, de hirtelen eltűnt, beitta, vagy rászáradt, így tisztogatni, áttörölni már nem tudtam. Tehát vizes bőrön a tapasztalataim a következők: Vízzel jól eldolgozható, könnyű textúrájú, teljesen illatmentes. Nem szárított, nem feszült tőle az arcbőröm, kellemes érzetet hagyott maga után, így rövidtávú használattal.Tisztító hatása szerintem gyenge, sminkkel, alapozóval nem sokat tudott kezdeni, nem vitte le, csak oldani próbálta, tehát sminklemosóként nálam nem funkcionált, még nem vízálló sminkek esetén sem. A micellás víz sokkal többet tud e téren. Akkor tisztított jól, ha teljesen sminkmentes volt a bőröm, csak a napi rárakódott szennyeződést, kis zsírosságot kellett levinnie. Pattanást, mitesszert nem képez, úgy tűnik, ezekre nyugtatóan, jótékonyan is hat valamelyest. Hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, csak egy bő hétig használtam. Összetevői nagyon nem szépek, csupa káros, felületaktív anyag, ápoló összetevő nincsen benne. Attól, hogy az illatanyagot kivonták belőle, még nem nevezném szenzitívnek, hipoallergénnek, hisz tele van más káros, allergizáló, irritáló összetevőkkel, az illatmentesség csak egy dolog.
Bár nálam és a többi véleményezőnél nem váltott ki ilyen hatásokat, azért fenntartással fogadom ezt a terméket. A túlárazottságát sem értem, miért is kell ennyit fizetni ezért a beltartalomért? Azért kap tőlem csak két csillagot, mert bár a bőrömre tett rövidtávú hatása pozitív, de sminklemosásnál elvérzett, összetevői sem tetszőek és túlárazottnak gondolom.