gyongyver.kosa

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Powder Touch Golyós Deo

Nivea Powder Touch Golyós Deo
2014. július 3.

igazi felüdülést jelent az elmúlt időszak rossz dezodor-választásai után. Próbálkoztam aluminium- és úgy mindencsúnyaságmentes termékekkel, de nem váltak be, egyszerűen semmilyen hatásukat nem éreztem. Ezzel szemben ezzel a termékkel nagyon meg vagyok elégedve, igazán kellemes, visszafogott illata van, ígéretének megfelelően tényleg puha érzetűvé teszi a bőrt és jól funkcionál. Jó nagy adag, így nem most, de újravevős! :)

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló
2014. július 3.

Ez a testápoló a mindennapjaim részévé vált. Nagyon szeretem, hogy könnyed, szinte vizes állaga van, így gyorsan beszívódik, nem kell vele szenvedni a melegben, mint ahogy a dúsabb állagú krémekkel szokás. Az illata egy idő után elszáll, de ez nem is róható fel egy testápolónak. A téli, száraz bőrrel valószínűleg nem boldogulna, de most puhává és széppé teszi a bőröm. Teljesen meglepett, ugyanis nem sokat vártam tőle.

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet
2014. július 3.

Szettben vásároltam meg egy tusfürdővel és tesápolóval kiegészítve a júniusi katalógusból 999 Ft-os áron. A nyári hőségben jobban szeretem, mint a parfümöt, csak teljesen nyugodtan bedobom a táskámba a takaros műanyag flakont és akkor fújok magamra, amikor csak szükségét érzem. Ráadásul döbbenet, de kiteheted a legnaposabb ablakba, akkor is kellemesen hűvös marad, amire ha esetleg még azzal is rásegítesz, hogy a hűtőben tárolod, hát maga a tökély. :) Az illata nagyon kellemes, édeskés, mégis friss. 100 ml-s, fújós flakonban van, nagyon kényelmes kiszerelés.