gyorfiorsolya

Regisztráció dátuma: 2018. február 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Powdered Sunshine SPF15 Hintőpor

Lush Powdered Sunshine SPF15 Hintőpor
2018. június 28.

Mint sok más Lush termék, ez is örökké tart. Elég rég vettem, és még mindig rengeteg van belőle. Nagyon szeretem, főleg alkalmakkor púderezem be vele az arcom, nagyon jó akkor is ha meleg nyári nap van, mert így szép matt marad az arcom, és olyan fiatalnak tűnök benne :) A napvédő része meg külön jó... Egyébként soha semmilyen más púdert még nem használtam, tehát összehasonlítási alapom nincs, de úgy érzem, nincs is szükségem másra, elégdetet vagyok ezzel teljesen.

Lush Colour Supplement Krémárnyalók

Lush Colour Supplement Krémárnyalók
2018. június 28.

Atyaég, innen tudtam meg, hogy a krémárnyalómat már nem gyártják :o Ez nagyon szomorú.. a dark yellow árnyalatot használom, már nem is tudom mióta, mert nagyon kevés elég belőle, és szerintem sose fog elfogyni. Én pirosítóként használom. Hiratálókrémmel keverem össze, úgy kenem az arcomra. Ezek után valószínűel át kell majd térnem a Charisma-ra

Lush Wiccy Magic Muscles Masszázstömb

Lush Wiccy Magic Muscles Masszázstömb
2018. június 28.

Pont az imént írtam egy véleményt, hogy minden Lush masszázstömbnek jár az 5 csillag, nos ez a termék kivétel. Bár jó illata van, meg tényleg picit felpezsdít, de egyrészt a benne lévő bogyók ugye nem használhatóak fel, tehát grammra nézve nem éri meg, másrészt meg szanaszét potyognak a végén. Biztos nem veszem meg többet.