Gyümis

Regisztráció dátuma: 2012. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Uma Wow! Vízálló Fekete Szempillaspirál Azonnali Műszempilla Hatással

Uma Wow! Vízálló Fekete Szempillaspirál Azonnali Műszempilla Hatással
2014. szeptember 13.

Ez a spirál valóban nagyszerű! Eszméletlen hosszú pillákat csinál. Valóban műszempilla hatású és hosszúságú pilláim lettek tőle, aminek különösen örültem, hogy nem csak reklámszöveg. :)
Nem maszatolódik el, nem pereg le, nekem EGÉSZ NAP kitart! Nem keményedik meg a pillám se és abszolút nem irritálja a szemem, pedig kontaktlencsét viselek. Leszedni is könnyű, vízálló lemosóval.
Ár-érték arányban meg különösen fantasztikus (1250,-)! A L'oreal, Max factor, egyéb drága spirálok elbújhatnak mögötte. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, nálam ez a termék TOP10-es lett! :)

Barry M Bold Black Liner

Barry M Bold Black Liner
2014. szeptember 6.

Az itteni sok-sok pozitív vélemény alapján vettem meg pár napja.
Hááát... A várva várt nagy eredmény nálam sajnos elmaradt, pedig nagyon bizakodó voltam ezzel a ceruzával szemben.
Vízvonalra vettem meg, de nálam pár óra múlva úgy eltűnik, mint a sicc. A "levakarhatatlanságáról" annyit, hogy egy átlagos vízálló lemosó simán le is szedte maradéktalanul a cuccot.
Én nem tudom, Ti mit használtok, de amekkora ódákat zengtek itt erről a ceruzáról, nekem pont annyira nem vált be. Legalábbis amire vettem - vízvonalra -, arra abszolúte nem. Holott a termék honlapján fel is van tüntetve nagybetűvel, hogy "VÍZVONALRA IS". Ja, meg az is, hogy "professzionális felhasználásra is javasoljuk". De hogy vajon miért...?

Erre a célra sokkal jobb az Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza, ami ráadásul fele ennyibe se kerül.

Azért kap mégis 2 csillagot - 1 helyett -, mivel kontaktlencsét viselek és nem irritálja a szemem. De arra, amire ténylegesen megvásároltam, egyáltalán nem alkalmas sajnos.

Cerruti 1881

Cerruti 1881
2013. október 5.

Imádom! Ezt is évek óta használom. Számomra inkább téli illat, nyárra egy kicsit "nehéz". Ami érdekes, hogy a pasik döglenek érte, de tényleg. :) Szóval lányok, ha el akarjátok csavarni a párotok vagy egyszerűen az összes pasi fejét, ez a Nektek való illat. ;)