gyumocs

Regisztráció dátuma: 2015. június 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. június 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

ColourPop Yes Please Palette

ColourPop Yes Please Palette
2019. január 23.

Hát ez egyszerűen szuper!! Hónapokig vártam, hogy elérhető legyen újra, utána 1 hónap szállítás, de megérte!! Nagyon szépek a szinek, pigmentáltak, nem potyognak, nem prozik a paletta, jól eldolgozható a formulája a terméknek. Egyszerűen tökéletes! Egyedül a fehér csomagolást féltem picit, az erős színek mellett, de szerencsére könnyen tisztítható. A csomagolása mágneses, puha bevonatú, nagyon jól záródik. Egy tükör talán elfért volna benne, de azt gondolom, pont a csomagolás nem engedi meg.

Pupa Like A Doll Compact Powder

Pupa Like A Doll Compact Powder
2019. január 23.

Szuper kis púder, szerintem jól fixál és mattít is, bár nap végére átfényesedik. Külön kiemelném a csomagolást, strapabíró, nagyon jó az anyaghasználata. Nekem majdnem 1 évig kitartott napi használat mellett. Már a vége felé is simán be lehet dobni a táskába, nem nyílt volna ki. Egyszer visszatérek majd hozzá. :)

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2018. október 2.

Számomra teljesen megérte, az ára ellenére is. Korábban ilyen forgó kefés arctisztítót használtam, annak a hatását nem láttam, és elég hamar rá is untam. Sokáig gondolkodtam, hogy rendeljek-e, végül akció keretén belül vettem meg, és nem csalódtam. Előszőr féltem, hogy csak a felhajtás nagy körülötte, de egy hét után rájöttem, hogy remek hatása van. Szépen tisztítja az arcbőrt, úgy érzem, valamennyire hámlaszt is. Észrevehető a különbség, ha nem használom. Érdemesebb habosodó termékkel hazsnálni. Praktikus, kis helyen elfér, és nagyon sokáig bírja egy töltéssel, eddig csak egyszer töltöttem. Aki gondolkodik rajta, csak ajanlani tudom, mert nekem nagyon jót tett az arcbőrömel.