GZsanka001

Regisztráció dátuma: 2020. június 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. augusztus 13.

Kombinált ,zsíros bőröm van amin nagyon gyakran megjelennek pattanások. Az utóbbi időben azonban sikerült kialakítanom egy olyan arcápolási rutint ami tökéletesen karban tartja az arcbőröm, idejét sem tudom mikor volt utoljára pattanásom, a bőröm puha és ragyogó lett. És ennek a rutinnak az egyik alapköve ez a kis krém. Csak ezt használom mint hidratáló , könnyen beszívódik , jól hidratál ,reggel és este is ezt használom ,sőt még sminkelni is tudok rá.
Először a 30ml kiszerelést vettem meg de amint láttam ,hogy a skinsmart oldalán újra elérhető a 100ml kiszerelés azonnal rendeltem is belőle.
Bátran tudom ajánlani , ár-érték arányban tökéletes krém.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2020. augusztus 13.

IMÁDOM!!! <3
Merem állítani ez életem legjobb hajpakolása, isteni az illata, nem nehezíti el a hajam, használata után könnyen kifésülhető ,puha ,fényes és nem mellesleg illatos hajat kapok.
Az ára pedig nevetségesen olcsó, nem szoktam túl sokat használni belőle az én hajamra kevés is elég ,így vagy egy évig is tudom használni.
Én és a hajam is imádjuk.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. július 4.

Imádom a G&G termékeket azonban ezzel a c vitaminos termékkel nem sikerült megbarátkoznom.
Ahogy másoknál is úgy nálam is megjelent ez a mitesszeres kellemetlenség de mivel mellette hámlasztok is így kordában tudtam tartani és elnézném neki ezt a dolgot, azt viszont nem tudom ,hogy hatalmas pattanásokat okozott. Azonban nem adtam fel ,tovább tesztelgettem és reménykedtem benne ,hogy nem ez a termék okozza de amint felhagytam a használatával nem jöttek elő újabbak, majd kíváncsiságból újra elővettem és sajnos vissza is tértek azok a kellemetlen pattanások.
Így sajnos még el sem tudom használni pedig még bőven van idő a szavatossága lejártáig.