h.ramcsi

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor
2015. július 19.

Ez a korrektor borzasztó... alapból ott bukott a dolog, hogy a fair árnyalatnak borzasztó narancssárgás színe van :D

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2015. július 19.

Ez a körömlakk nagyon jó! Első körben a Sea Breeze árnyalatot próbáltam ki ebből és nagyon bevált. Nagyon könnyen fel lehet vinni, és két rétegben eszméletlenül szépen mutat a körmökön, valamint valóban tartós, 5 napig biztos bírja pattogás nélkül, ha nem tovább. Kipróbáltam az avontól már a géllakkot is, de az ehhez képest katasztrófa... sűrű az állaga, nehéz szép eredményt elérni vele és egyáltalán nem is tartós. Ebből a fajtából kipróbáltam még a Coral Reef és a Cotton Candy színeket is és azok is nagyon beváltak. Nagyon szép a színűk és fantasztikusan mutatnak a körmön két rétegben :) Biztosan venni fogok még belőle más árnyalatokat is. :) Megérdemli az 5 csillagot!

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2015. július 17.

Ez a körömlakk számomra nagyon nagy csalódás. Három színt próbáltam eddig, ezek közül kettő a Dazzle Pink és a Wine and Dine Me viszonylag egész jól működött, bár egy rétegben nem túl szép a színe, főleg a bordó színűnek, de két rétegben meg már kenődik... nem szárad meg rendesen. Majd beruháztam a Limoncello árnyalatra, ami egyenesen katasztrófa! Nagyon sűrű, nem lehet szépen felvinni a körmökre. Buborékosodik, vagy meg sem szárad rendesen. Azóta a másik kettő is egyre inkább sűrűsödik és használhatatlanná válik. Az Avon Nailwear Pro+ körömlakkok sokkal jobbak, én amellett teszem le a voksom.