H4eszter

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2017. március 22.

Anyukámtól kaptam. Nagyon szépen dúsít, de olyan mintha nem száradna meg, órák után is összeragad. Igaz 2 rétegben használtam, lehet, hogy egy rétegben jó, ha igen elhasználom, de ha mégsem kuka.

Paese Cream Camouflage Cover

Paese Cream Camouflage Cover
2015. november 12.

Nagyon fogyóban volt a korrektorom, de nem jutottam el drogériába, hogy lássam mit veszek, ezért rendeltem a 10 light beige árnyalatot. A képeken rózsaszínesnek tűnt, úgy gondoltam jó lesz szem alá. Akciósan vettem 1350,-ért. Megjött, narancssárgás, megijedtem, hogy megint "bevásároltam". De nem!
Kipróbáltam: jól fed, kevés kell belőle szépen kiigazítja a lilás színt. Még nem tudom milyen tartós.
Jóval keményebb, mint az essence krém korrektora, kevéssé puhul kéz meleg hatására, de legalább nem jön ki belőle több, mint amennyi kell. A csomagolása nem a legminőségibb, de nem szándékozom utaztatni. Fura, hogy nem tölti ki teljesen a helyét a termék, körülötte van 1 mm "üresség" a tégely széléig.

Sleek Enchanted Forest I-Divine Szemhéjpúder Paletta

Sleek Enchanted Forest I-Divine Szemhéjpúder Paletta
2015. november 9.

A matt szilva és a föld színek miatt rendeltem meg elsősorban. Nagyon jól pigmentált és szép színek. Kicsit kívül van ugyan a konfortzónámból de barátkozom vele és rájöttem, hogy több olyan szín is jól áll, amiket eddig nem használtam. Igaz ha még várok a rendeléssel nem ezt veszem meg, hanem októberi force of nature-t veszem meg. Számomra jobban kihasználható lenne, de olyannal is próbálkozni kell, ami nem egyértelmű.