Best of Beauty 2019

Habchók

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2014. február 2.

Az első CC krém, amivel valaha is dolgom volt. Hosszas hezitálás és az itteni többnyire pozitív vélemények alapján végül megvettem. Nagyon jó, hogy a színekkel kapcsolatos tapasztalataitokat mindannyian megírtátok, mert így sikerült a jó árnyalatot kiválasztanom. Amikor kipróbáltam először megijedtem, hogy még a világos is mennyire sötét, de meglepően jól alkalmazkodik a bőröm tónusához. Ami még pozitívum, hogy az én kombinált arcbőröm ellenére nem is kell púdert használnom hozzá - bár már egy púderes próba is volt, de az eredménnyel nem voltam kibékülve. Az illata olyan kis kellemes, de nem túl erős, szerintem ez is pozitív. Az egyedüli negatívum talán az állaga. Én jobban szeretem a kicsit folyékonyabb típusú krémeket, viszont a nedvesített ujjakkal/ecsettel javítható a dolog. Szépen fed, nem kelt maszkos hatást és nem ül bele a pórusokba, a bőrhibákat nem erősíti. Nálam 4 és feles, de mivel csak egész pontokat lehet adni, így az állaga miatt 4. Az áráról pedig annyit, hogy nem a legolcsóbb ilyen jellegű termék a piacon, viszont kis utánajárással és ügyeskedéssel ki lehet fogni.

Update: Az első tanulság az, hogy ezen túl legalább egy hónapnyi használat után fogok véleményt írni, a második pedig az, hogy a termékfejlesztők ügyesebben dolgozhattak volna az állagon, nagyon macerás a felvitel.

Oriflame HairX Hajtöredezést Gátló Szérum

Oriflame HairX Hajtöredezést Gátló Szérum
2014. január 26.

Az illata valóban érdekes és erős, a kézről lemosni meg kínlódás, igazából nem csodaszer, preventív céllal szoktam használni, de semmivel sem jobb egy balzsamnál. Ha már megvettem elhasználom, de valószínűleg nem fogom újra venni. Én még mindig abban hiszek, hogy megfelelő balzsammal és óvatos formázással ill. egészségügyi hajvágással lehet tenni a legjobbat a töredezés ellen.

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2014. január 26.

Az anyukámnál láttam először gyerekként, de így felnőtt fejjel azt mondhatom, csoda találmány. Nagyon jó rohanós napokra, amikor jelenésed van valahol, de nincs időd hajat mosni. Nagyon szeretem, nagyon hatásos, nagyon olcsó. Kell ennél több?

2 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!