habibi

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2017. november 15.

A csodát vártam, ami nem jött el.
Annyi jó értékelést olvastam róla, hogy alig vártam, hogy megvehessem. Azóta is bánom, hogy közel 12ezret (ugye a pumpa) kiszórtam rá.

Tanács:
1. Az üzletben még véletlenül se fogadjuk meg az eladó véleményét! Hiába mentem be mosolyogva, tündibündin, velem kifejezetten bunkó volt a bánásmód. Hiába mondtam el, hogy nem szolizom, porcelán fehér bőröm van, nagyon világos kell, a kiscsajnak sikerült eladnia 2 árnyalattal sötétebb színű alapozót - ezt persze mind úgy, hogy gyorsan kikapta a szekrényből, bele a zacsekba, hogy csak otthon tudjam leellenőrizni.

2. Kombinált, zsíros bőrűeknek maga a rémálom. Egyedül az átfénylés próbáját bírta ki, ennek ellenére azonban összecsomósodik az arcon, beleül a ráncokba, besárgul, ha pedig netán arra vetemednél, hogy orrot szeretnél fújni, búcsúzz ez az egésztől.

3. Más termékkel nem tudod használni. Ez csak tipp, de szerintem a világosítócseppektől csapódik ki, a púdertől (amit ajánlottak, hogy tegyek rá, bármilyen márkájú is legyen) beleül a ráncokba. Hacsak nem dobsz ki pénzt még több MAC-re, önmagában használhatatlan.

Borzasztóan el vagyok keseredve, mert nagy reményeket fűztem hozzá, dicsértétek és bíztam is benne. Szerettem volna szeretni, de nem ment, sőt, gyakorlatilag az olcsóbb alapozóval többre mentem, mint vele :(

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2016. május 15.

Nekem nagyon bejött. Hatalmas csodálkozásomra, bár egész nap nem tart, de az eddigi leghosszabb és legtartósabb rúzs, amit vettem. Nem próbáltam még ki túl sok márkát rúzst illetően, de két halványabb, elegánsabb szín van meg, nekem tetszik. Hamar lejön, viszont ha ötpercenként újra kenegeti az ember a száját vele, a színe nagyon erős lesz, és csúnya. Nálam eddig bevált, ezt tudom ajánlani eddig a legjobban :)

Essence French Click & Go Öntapadós Műkörmök

Essence French Click & Go Öntapadós Műkörmök
2016. május 15.

Borzalmas. Egy alkalomhoz vettem, nem volt időm körmöshöz elmenni, azt hittem, nem lesz ennyire brutálisan észrevehető, hogy műköröm, de inkább még elindulás előtt leszedtem, mert kegyetlenül nézett ki. Annyira vastag a ragasztó a köröm alatt, hogy leginkább azzal vehető észre a legjobban, hogy mű. A természetes hatás korlátozott, ha vékonyabb ragasztóréteg lenne rajta, még talán szép is lenne, de első próbára brutális volt.