Hadzsala

Regisztráció dátuma: 2020. május 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. május 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum
2020. december 5.

Sokféle retinol tartalmú készítményeket használtam, ettől erősebbeket is, de ami szerintem verhetetlen a miteszerek tekintetében, az ez a krém.

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2020. december 5.

Nem tudom megmondani miért, de ez a kedvenc C-vitaminos szérumom. Valahogy ennél látok komoly hatást. Bár minden Tindigo terméket nagyon szeretek. Valóban nem egy olcsó árfekvésű termékcsalád, de annyira minimális mennyiség kell mindenből, hogy ha jobban megnézzük, a matek ugyanott van. Nekem nem "szagosodott", nem kristályosodott, semmi baja pedig mostanság fog lejárni a szavatossága és pont az üveg alján járok, tehát el lehet használni határidőn belül.

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum
2020. december 5.

Eleinte valahogy nem nagyon nyúltam hozzá, de most az őszi/téli hónapokban teljesen rátekeredtem, imádom :) Hidratáló után használom az esti rutin utolsó lépéseként. Engem nem zavar, hogy éjszakára olyan a fejem mint egy diszkógömb, mivel reggelre olyan puha és sima bőrt eredményez, hogy így elnézem ezt neki :) Ami érdekes, hogy kimondottan zsíros bőröm van, mégis nagyon szereti a bőröm. Már termékekkel a faggyútermelést kordában tartom, így még zsírosodást sem okoz. Nyáron valószínűleg más lenne a helyzet, de nyáron nem használunk retinolt :) elvileg :)