Hajnal_ka

Regisztráció dátuma: 2014. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Panasonic ES-EL3A Epilátor

Panasonic ES-EL3A Epilátor
2019. augusztus 13.

Nem ez az első epilátorom, de messze a legjobb mind közül. a forgatható feje, és a 60 csipesz, úgy teszik a dolgukat, amiről álmodni sem mertem eddig... sokkal rövidebb szőrszálakat is kiszed, mint az előtte használt (és drágább) babylissem. Maximum pont, imádom!

Perspirex Izzadásgátló Roll-On

Perspirex Izzadásgátló Roll-On
2016. június 8.

Update! Le kell vennem legalább egy csillagot, bár szíven szerint nem is csillagoznám! 4 nap használat után arra ébredtem hajnalban, mintha valaki smirdli papírral dörzsölte volna ki a bőröm ott, ahova felkentem.... basszus, kimentem a fürdőbe, azonnal mostam, de már mindegy volt. Kb égési sérüléseket szenvedtem miatta..... :((( Minden este csípett egy órán át kb, de ez a durvaság most jelentkezett. Én befejeztem vele, mert nem izzadok, de ez méreg! :)

Nem vagyok egy kórosan izzadó alkat, de itt a nyár, ilyenkor ki ne izzadna. Plusz, ha stresszhelyzetbe kerülök, akkor is át tud ázni a pólóm.. Keresek, kutatok non stop, mi lehetne a megoldás. Alumínium mentes dezodorok semmit nem érnek nekem. A legtöbbnek az illatától akadok ki. Utoljára egy éven át használtam a rexona 0%-os dezodorát, ami jó volt, de eltűnt az üzletek polcáról. Eljött az idő, hogy kipróbáljam ezt a deot. Ez hihetetlen, itt tényleg nem kamu, hogy 3 napig nem izzadsz. Nagyon durva. Ha ezt kell pontozni, azt mondom, 5*.
Viszont szerintem előnye a hátránya.. az izzadás ugyebár tök természetes folyamat. Nem hinném, hogy egészséges dolog, ha soha többé nem izzadsz. Nekem már az első nap után működött. Este fürdés után bekentem magam, kb egy órán keresztül eléggé csípett. Az a helyzet, hogy nem merem folyamatosan használni. Túl szép, hogy igaz legyen... Úgy döntöttem, hogy félreteszem olyan napokra, amikor tudom előre, hogy jól fog jönni ez az extra védelem, de mindennapi használata nem gondolnám, hogy egészséges.
Tehát megadom az 5*-ot, mert amit ígér, azt adja. De én senkinek nem ajánlanám ezt jó szívvel mindennapi használatra.

SJP NYC EDT

SJP NYC EDT
2016. március 24.

nagyon szerettem régen ezt a parfümöt, aztán meguntam. pár hónapja megláttam valahol, és felrémlettek a régi szép emlékek, úgyhogy rendeltem egy üvegcsével. már annyira nem vagyok oda érte, de azért elhasználom a hétköznapokon. rajtam nagyon tartós.