Hajnal02

Regisztráció dátuma: 2020. május 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. május 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

almost 1.168 98% Nmf Betain + Sodium PCA Natural Face Toner

almost 1.168 98% Nmf Betain + Sodium PCA Natural Face Toner
2021. augusztus 12.

Alap a tudatos bőrápolásban egy jó toner.
Ez a funkciójának tökéletesen eleget tesz.
Megfelelő ph-ra viszi vissza a bőrt, enyhén hidratál-nyugtat, és kellemes narancsvirágos illata van, a virág hidrolátumnak köszönhetően.
Szerintem teljesen megfelelő.

almost 1.618 Cica + Ceramide Soothing And Regenerating Cream

almost 1.618 Cica + Ceramide Soothing And Regenerating Cream
2021. augusztus 12.

Aki inkább a szérumokat szereti rétegezni, és a végén lezárni a rutint egy bőrnyugtató krémmel, annak teljesen megfelelő lehet.
Testes krém, ami kombinált bőrön inkább este jobb.
Kevés is elég belőle nekem.
Az arcomon kezdődő rosacea van sajnos, és nagyon könnyen "megkap a nap". Emiatt jó hogy szépen hidratál, és pár perc alatt felszívódik. Van egy lágy, virágos-gyógynövényes illata.
Érdemes tenni vele egy próbát összességében.

Phi Cosmetics Fekete Gyöngy Gel To Milk Pórustisztító Olajzselé

Phi Cosmetics Fekete Gyöngy Gel To Milk Pórustisztító Olajzselé
2020. június 17.

Igazából ezt a terméket többedmagammal használom :D annyira multifunkciósan működik a különböző bőrtipusokon, hogy szuperül tudjuk otthon többen is használni.
Én többlépcsősen szoktam arcot tisztítani. Ehez meg igazán jól jön hogy ebből elég 1-2 borsónyi is.
Így sokkal gazdaságosabb.
Nekem a kombinált bőrömet szépen kitisztítja.
Heti pár alkalommal szoktam használni, főleg akkor ha sminkelek. Nagyon szépen fellazítja/leszedi a szennyeződéseket. Utána sokkal könnyebb a többi termékemmel a rutin, mert valóban tisztának érzem a bőröm.
A páromnak az ekcémás bőrét szépen hidratálja, neki kifejezetten jó a mindennapos használata.
Az édesanyámnak is ilyet adtam ajándékba, nagyon szereti azóta is használni. Neki kifejezetten az volt a fontos hogy visszahidratálja a száraz bőrét.
Az olajos rész tisztít, utána meg nedves kézzel újra átmaszírozva már tejes állagú. :D szerintem szuper ez az "átalakulás"