Hajni12

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő
2019. május 31.

Nagyon tetszik a termék illata és textúrája. Rendkívül puha bőrt eredményez nekem és kisbabámnak egyaránt! :) Tényleg nagyon gazdaságos a kiszerelése és könnyen adagolható a pumpás nyomófejnek köszönhetően.Külön tetszik, hogy nincsen benne annyi mesterséges anyag, amire különösen érzékeny a babám. Gyengéd formulát eredményez és bátran ajánlom az érzékenyebb bőrű babáknak és újszülötteknek! Nem habzik annyira, ami szuper, mert szerintem így még természetesebb és puhább összhatást nyújt.
Másik kedvenc termékek az új Johnson testápoló, naponta használjuk és rendkívül selymessé teszi a bőrünk. Az egész családom ezt használja már, még a felnőttek is! :D

Rimmel 60 Seconds Chameleon Colour Collection By Rita Ora Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Chameleon Colour Collection By Rita Ora Körömlakk
2019. március 15.

Eddig ez a legjobb körömlakkom, nagyon jó átfedése és anyaga van, tartós és szép, csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2018. december 3.

Nekem a kék színű verzió van meg belőle, nagyon szép a színe és gyorsan szárad ez igaz, úgyhogy összességében megérte megvennem, viszont abban is biztos vagyok, hogy ez minden, csak nem matt :D Láttam már matt körömlakkot, volt már nekem is, és magasabb elvárásaim voltak ehhez képest. Nekem ugyanúgy fényes, mint a hagyományos körömlakkok :(