Hajni22

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2017. május 15.

Nagyon szeretem a Helia-D termékeket de eddig szinte csak a normál hidratálókat próbáltam, amikkel mindíg is elégedett voltam. lehet, hogy ez az oka annak, hogy az a Tokaji aszús most nem annyira megfelelő számomra. A normál nappali hidratálók sűrűbbek, tartalmasabbak. Talán ezekhez szokott a bőröm, bár más márkák esetében is jobban preferálom a sűrűbb, vastagabb krémeket. Ez a Tokaji aszús nekem túl vékony, inkább arctej jellegű az állaga is. Az igaz, hogy gyorsan beszívódik, így smink alapnak egész jó, de én azt vettem észre, hogy egy idő után újrakenném..vagyis igényli az arcom a hidratálást..ezért én inkább csak egy másik, sűrűbb krém mellé használom. Persze egyénfüggő, hogy kinek mennyi "kenés" kell az arcára a tartós hidratáltság érzéshez. nekem picit több... de ettől még jó ez a krém és az illatát is szeretem.

Elmex Sensitive Professional Fogkrém

Elmex Sensitive Professional Fogkrém
2017. május 13.

A fogorvosom ajánlotta az érzékeny fogaimra. Fogmosás után ha van időm-kedvem akkor még kb öt percig tartom a számban és csak utána öblítem ki. Szerintem nagyon hatásos, már első használat után csökkentette az érzékenységet. Ha váltok más fogkrémre akkor az érzékenység visszatér... szóval maradok ennél. nekem bevált.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2016. szeptember 23.

Egy fodrász ajánlotta és már régóta szerettem volna kipróbálni, de az ára miatt halogattam...viszont most mégis megvettem és egyáltalán nem bántam meg mert megéri az árát! Nem hittem volna, hogy ennyire jó, azt gondoltam reklámszöveg és mit tudhat egy műanyag kefe? Viszont azt kell hogy mondjam, hogy még a vaddisznó sörte kefénél is sokkal-sokkal jobb! A sörte kefétől mindig úgy állt a hajam mint valami seprű...a régi műanyag kefék pedig tépték és mindig tele ment hajjal...aztán letörtek a műanyag pöckök a végéről és karcolt...nehezen voltak tisztíthatóak. Az, hogy ebbe nem ragad bele a haj, számomra nagy pozitívum, mert így mindig tiszta, nem érzem cikinek a fürdőszobában elöl hagyva. Vizesen is érezhetően kíméletesen fésül és sokkal símábbra lehet vele szárítani a hajat. Egyszóval, szerintem érdemes megvenni!