Hajnike

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
2021. március 8.

Az elején nekem 1 2 óráig teljesen Pacco Rabanne Olympea... aztán átment egy kevésbé harsány változatban. Ahogy szagolgattam egyre inkább egy nosztalgikus érzés kerített magába, hogy én ismerem ezt az illatot.... és váratlanul beugrott, hogy Naomi Campbell Exult. Lecsekkoltam az illatjegyeket és kb 80%ban egyeznek...valamennyire akkor csak jól emlékezhetek bő 15 év távlatából. Emiatt az érzés miatt még jobban tetszik, fel is teszem a kivánságlistámra :) a kókusz tényleg nagyon enyhén és krémesen jelenik csak meg.

Chloé Nomade EDT

Chloé Nomade EDT
2019. március 29.

Több mint 8 órája van a csuklómon és az orromig párolog ez a férfi arcszesz, vagy pacsuli szag...Szörnyü... kifújás után rögtön enyhén izzadtságszagú volt...vagy olyan hagymás.. utána kicsit jobb olyan friss, de kb fél óra után csak az arcszeszt érzem. Maximum a páromon tudnám elképzelni, de vannak ennél jobb ffi illatok. Bár hallottam már olyan pasirol aki noi parfumot használ es nem mondja meg senki, hogy az, na ez neki telitalálat. Anyukámnak megmutattam, ő is férfiasnak találta. Mivel női parfümként értékelhetetlen, ezért 1es

Uriage Xémose Arcápoló Krém

Uriage Xémose Arcápoló Krém
2019. március 15.

Pár hete használom ezt a krémet és nem tudok róla rosszat mondani. Nagyon jól hidratál (hasznalom mellé az aPad-et is) jol beszívódik, nem hagy zsíros, szilikonos réteget az arcomon. Nem okozott se pattanásokat, se semmilyen irritációt. Elég sűrű, ezért kicsit nehezebb eloszlatni, de nem kell sok belőle.