Hajnike

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Chloé Nomade EDT

Chloé Nomade EDT
2019. március 29.

Több mint 8 órája van a csuklómon és az orromig párolog ez a férfi arcszesz, vagy pacsuli szag...Szörnyü... kifújás után rögtön enyhén izzadtságszagú volt...vagy olyan hagymás.. utána kicsit jobb olyan friss, de kb fél óra után csak az arcszeszt érzem. Maximum a páromon tudnám elképzelni, de vannak ennél jobb ffi illatok. Bár hallottam már olyan pasirol aki noi parfumot használ es nem mondja meg senki, hogy az, na ez neki telitalálat. Anyukámnak megmutattam, ő is férfiasnak találta. Mivel női parfümként értékelhetetlen, ezért 1es

Uriage Xémose Arcápoló Krém

Uriage Xémose Arcápoló Krém
2019. március 15.

Pár hete használom ezt a krémet és nem tudok róla rosszat mondani. Nagyon jól hidratál (hasznalom mellé az aPad-et is) jol beszívódik, nem hagy zsíros, szilikonos réteget az arcomon. Nem okozott se pattanásokat, se semmilyen irritációt. Elég sűrű, ezért kicsit nehezebb eloszlatni, de nem kell sok belőle.

Zara Woman Black Sapphire EDP

Zara Woman Black Sapphire EDP
2019. március 15.

Egy az egyben black opium, nagyon tartós a nap végén is érezni. Kár, hogy már nem gyártják, nekem még mindig van az üvegben, elég belőle kevés is és spórolok is vele. Ha valakinek van eladó, szívesen megveszem ;)