hakapeszimaki0070

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. július 30.

Nekem ez a best of !!! Ha lehetne akkor 100 csillagot adnék rá. Nemrég vettem egy garnier fructise hajpakolást is mert elutaztam es ezt a nagy doboza miatt nem tudtam magammal vinni. És a másik városban vettem meg a garniert 2.000 ft ért. Nos... ez fele annyiba kerul de eskuszom egy csoda . Egyebkent olvastam pár kommentet hogy 5-10 percig hagyták rajta a hajukon, es nem voltak megelégedve az eredménnyel. De a dobozára rá volt írva hogy 30 percet kell rajta hagyni és úgy az igazi. Nekem iszonyatosan szaraz a hajam, göndör, raadasul festett is... gyakorlatilag tőbe akartam már sírva levágni mikor erre rátaláltam itt km-en. :D Imádom. Mindenképpen újravevős!!!

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. július 30.

Én nyaralás alkalmával vettem. Mivel tovább maradtam 1 héttel ,,szabin" ezért nem.vittem magammal elegendő hajápolót itthonról. Száraz, igénybevett göndör hajam van. Erre esett a választásom, mivel amúgyis kacsingatott velem mindíg a boltokban :P Nos... csalódnom kelett. Az illata isteni. Hajmosás után is rajtahagytam a hajamon elég sokat, aztán lemostam... de sajnos semmi :( alig vártam hogy hazaérjek és a jó öreg pakolásomat használjam. Ennyi pénzért legalábbis... a semminél mondjuk jobb volt, de száraz hajra hajápolónak sem szuperál. :( de elképzelhető hogy csak az én hajamra nem megfelelő. Így én sajnos 1 csillagot tudok adni neki.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2019. május 30.

Nekem gyulladt szeborreás arcbőrömre írta fel a doki. Arclemosónak. De a patikában mondták hogy hidratálókrémként is használható. Azóta nem kell a 10 ezer ft-os krémet agyba főbr kenegetni magamra, hanem ezzel nagyon szépen lehet spórolni. Nem hinné az ember hogy ennyi pénzért van hatása, de mégis. Nagyon szeretem. Plusz valóban a babának is nagyon jó a bőrére. Igazi kis csodakrém 😊😊