Hana

Regisztráció dátuma: 2011. október 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. október 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sanatopic Bőrpuhító Krém

Sanatopic Bőrpuhító Krém
2011. november 9.

Csodaszer! Télen a lábamon és a kézfejemen megjelenő nummuláris ekcémára csak ez vált be. Csökkenti a viszketést, alaposan hidratálja a bőröm. Megelőzésre is kiváló. Előtte kipróbáltam számtalan, bőrgyógyász által ajánlott krémet. Patikában kevertet és szteroidosat egyaránt. Megváltás volt, amikor pár éve rátaláltam. Persze, egy normál testápolóhoz képest macerás a használata, mert nagyon sűrű és idő kell, míg a bőr beszívja, de hat és ez a fő. Nem normál, hanem problémás bőrre készült.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2011. november 8.

Az illata remek, az állaga kellemesen krémes. Nem feszül, húzódik utána a bőröm, mint más lemosótól. A korábbi arclemosóm viszont képes volt eltávolítani a sminket is, míg ez nem igazán. Valahogy ahhoz túl gyengéd.

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol
2011. november 8.

Életem során kétszer próbálkoztam vele. Annyian ajánlgatták, hogy egyszerűen nem hittem el, hogy csak nekem nem használ. Hallgatnom kellett volna magamra. :) Az ismételt próba is kudarccal végződött. Az enyhén korpás hajamból hóesést csinált. Úgy viszketett tőle a fejem, mint a fene. Most már aztán tényleg soha többet!