hannqo

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. július 25.

Eddig nem szerettem az alapozókat, csak korrektort és BB krémet használtam, de egyre inkább kezdek rájönni, hogy az a bőrömnek nem elég, korrektorral pedig nem meszelhetem le az arcom. Anyukámnak vettem meg a 300 Sand árnyalatot, le volt árazva, meg is örültem, pont elfogyott az alapozója, én is kipróbáltam, többször is, nem tetszett, el nem tudtam képzelni, ő hogyan képes ilyen nehéz alapozót használni, és valamelyik nap megpróbáltam úgy, hogy jóóóól aláhidratáltam, majd egy nagyon kis mennyiséget szétkentem az arcomon, kézzel, majd sminkszivaccsal kicsit alakítgattam rajta, és tökéletesen fed, a szám körüli, az arcom többi részétől eltérő színt is kiegyenlítette, mindezt úgy, hogy alig észrevehető, hogy van valami az arcomon. Negatívuma, hogy szerintem nem matt, és még púderezés után is egy ideig olyan ragadós, de lehet, az én elvárásaim nagyok. Nem zavaró, nem is vonok le azért csillagot, sőt. Egy árnyalattal világosabb szín nem árt, be is szerzek egy sajátot. Nem túl drága, teljesen megéri, egyébként leárazva körülbelül 1000 forint lehetett. Ha lehetne, több csillagot is adnék neki.
UP. Az arcizzadást nem bírja. Hat körül felkentem, elmentem ottohnról, kilenckor pedig szörnyen nézett ki, mintha festékes vizet permeteztek volna az arcomra, foltos lett, csúnya. Még egy esélyt kap, két csillagot levonok, mert még rosszabb lett az arcom, mint alapozás előtt.

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2017. július 21.

Szerintem nagyon szépek, szülinapomra kaptam a Nudes palettát, szépek a színek, viszont kicsit porzik, de ettől függetlenül szeretem, mindennapi, diszkrét sminkhez tökéletes, de lehet vele alkalmit is összehozni.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. július 21.

Nem szárít, jó az ára, a sminket fixálja, engem nem különösebben zavar, hogy átfényesedik, szerintem olyan púdert még nem gyártanak, amitől én egy órán belül nem csillogok. Megy az öt csillag.