happy

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó
2019. július 12.

Nincs sok elvárásom egy körömlakklemosóval szemben. Szedje le a körömlakkot és tűrhetően szárítsa csak ki a körmöm és a környékét. Ez a lemosó ezt mind tudja. Szerintem a szaga sem olyan erős és ez a pumpás megoldás pedig megérne egy díjat.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2019. július 12.

Méltán jár neki az öt csillag. Seb, pattanás, szőrbenövés, cserepes ajkak, horzsolás mindre használtam már és mindegyikre tökéletesen bevált. Ha az ismerősök között kisbaba születik oda is mindig viszek ajándékba ha látogatóba megyünk :).

Mostanában mintha leszedték volna a házi kenceficéket a krémmániáról, amiért nagyon szomorú vagyok, mert nagyon sok jó házi praktika is elveszett, amiért ide jártam fel :(
Igazán nem értem miért törölték őket, de örülök, hogy legalább a patikai termékeket fent hagyták.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2019. július 12.

Ez volt életem első rúzsa amit magamnak vettem szóval talán azért vagyok ennyire szentimentális, de hiányozni fog, mert azóta is mindig van itthon. Krémes állagú és egyáltalán nem tartós, de én mégis szerettem, mert nem foltokban kopott hanem egyszer csak eltűnt a szájról. Viszont egyáltalán nem szárított ezért bármikor újra tudtam kenni és az illatát is szerettem.