hardnoem

Regisztráció dátuma: 2020. április 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. április 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. május 15.

Harmadik hete használom reggel-este és nagyon megvagyok vele elégedve. Ugyan sűrűbb állaga van a tubusból kinyomva de az arcon nagyon gyorsan beszívódik és matt bőrt hagy maga után, ami szerintem a közeledő nyári időszakban nagy előny. Illatmentes, így nincsen olyan luxus érzése az embernek amikor felkeni de ez elhanyagolható ha figyelembe vesszük, hogy hidratálva tartja a bőrt egész nap, nem zsíros de kellően táplál és a nagy kiszerelésnek köszönhetően árban is kedvező. Ez előtt a Mixa 8%-os arckrémet használtam évekig, amit nagyon szerettem de nem bántam meg a váltást habár ha valaki jobban szereti a kissé olajosabb érzést mint a mattot akkor inkább azt ajánlanám ehelyett.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2020. május 15.

Harmadik hete használom reggel-este ezt a lemosót és semmi kifogásolhatót nem találok benne. Gélszerű állaga van, ami arcra kenve kellemesen habzik. Eleinte kissé féltem mert az arcom hajlamos érzékenyen reagálni az új termékekre de szerencsére nem ez történt. Semmiképpen sem mondanám illatmentesnek, mert van egy erőteljes aromája de számomra egyáltalán nem zavaró, sőt, inkább növeli a tisztaság érzetet. Kissé száraz hatású használat után a bőröm de utána arckrémmel ezt tudom ellensúlyozni így ezt sem mondanám hátránynak igazából. Mivel a kiszerelés elég nagy és gyakorlatilag egy ujjbegynyi is elég belőle az arcra és a nyakra így egy tubus szerintem akár félévet vagy többet is kibír, tehát ár-érték arányban is tökéletes. Mivel mostanság nem hordok túl sok sminket így azt nem tudom mennyire tudná lehozni de szerintem egy olajos lemosóval együtt használva arra is tökéletes lehet.

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++
2020. május 15.

Az itteni vélemények miatt mertem megrendelni a krémet és egyáltalán nem okozott csalódást. Már harmadik hete használom mindennap és eddig minden tőle elvártat teljesített. A konzisztenciája nagyon kellemes, nem zsíros naptej szerű, ami számomra külön előny mert nem szeretem az arcomon a túl gazdag krémeket. Nem fehéredik és a bőr azonnal beszívja, kellemesen puha érzést hagyva maga után. Nem kell belőle egy alkalommal sokat használni az állaga miatt, így szerintem 4-5 hónapig minimum de talán tovább is elegendő egy kiszerelés. Az arckrémem felé szoktam kenni, én nem tapasztaltam pergést ahogy többen is írták de lehetséges, hogy ez függ az alá kent terméktől és az arcbőrtől is. Ez az első különálló fényvédő, amit vettem (eddig az arckrémeimben mindig volt SPF) és szerintem teljesen megéri az árát, bátran merem ajánlani.