*harley_quinn*

Regisztráció dátuma: 2014. március 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. március 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Oriflame Everlasting Alapozó

Oriflame Everlasting Alapozó
2014. május 29.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be,pedig a sok pozitív vélemény után reménykedtem.Az első nagy gondom a színe: A legvilágosabb árnyalatot vettem meg,de sajnos egy leheletnyit sötét (nagyon fehér a bőröm tehát nem lepődtem meg).Ez még nem is lenne tragédia de számomra a fedése semmit nem ér,a problémás,kipirosodott területeken még csak nem is halványít.És a legnagyobb gond pedig hogy azonnal fényes hatást kelt a bőrömön,és rossz érzés viselni.Nagyon sajnálom,úgy tűnik nem az én arcomra lett kitalálva.

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2014. április 22.

Ez a cucc valami elképesztően jó!Ha lehetne 10-est adnék!Syoss Oleo 6-76-ossal volt festve eredetileg barna,amúgy általában festett szőke hajam,és borzasztóan nézett ki.Ez a csoda pedig szinte maradéktalanul leszedte!Közép aranyszőke lett enyhe rezes beütéssel.Hihetetlenül boldog vagyok hogy megszabadultam a pirosas-vöröses izétől amit a Syoss hozott.Kellemetlen a szaga,de nekem nem maradt olyan a hajam.Egyetlen egy hibája hogy szárít,de ezt elnézem neki,elvégre nem hidratálást ígér.Bátran ajánlom mindenkinek :)

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2014. április 19.

Világos eperszőke hajamból nagyon sötét pirosas-rezes katasztrófát csinált a 6-76-os árnyalat.Hála isten elképesztően gyorsan kopik,bár ez ugye alapból nem lenne előny.Nagyot csalódtam ebben a festékben.