hartaizs

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2018. október 8.

Első egy-két használat után azt gondoltam, tökéletes termék. Nekem nagyon hamar kifényesedik a T-vonalam, ezzel a primerrel viszont szinte semmi. De sajnos azt kell mondjam, hogy a kukában fogja végezni.... Eddig ez az első TO termék, amiről negatív a véleményem. 3-4 napon belül több, csúnya, mély, fájdalmas pattanás jött ki rajtam. Mással nem tudom összefüggésbe hozni, csak ez a primer lehet a ludas.... Nagyon sajnálom, mert amúgy jó kis cucc lenne...

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2017. augusztus 21.

Kb. még csak 2 hete használom, de már most érzem a pozitív hatásait. Persze hajnövekedésről még nem tudok beszámolni, de a hajam érezhetően sokkal-sokkal puhább, lágyabb hajmosás után és még napokkal utána is. Remélem a növekedést is felgyorsítja, de erről majd később update-elek.

UPDATE:
Sajnos én most egy ideje felfüggesztettem a használatát. Én nem úgy kezdtem el használni, hogy a samponomba csepegettem belőle, hanem a hajmosás után még a vizes hajamra tettem belőle. Valószínűleg olyan erős ez a koncentrátum, hogy nekem nagyon hamar iszonyat kiszárította a fejbőrömet, elkezdett viszketni és egy-két helyen sajna nagyon elkezdett korpásodni. Remélem hamar el fog múlni és akkor samponnal keverve visszatérek rá.. hátha úgy nem lesz ilyen szárító hatása :-/

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2017. június 8.

Rengetegszer vettem már ezt a sampont azóta amióta megjelent. Az illata nagyon tetszik. A hajszálvastagító hatásáról egyáltalán nem vagyon meggyőződve, de ettől függetlenül remek kis sampon.