Hayley

Regisztráció dátuma: 2013. október 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet
2019. június 15.

Kolléganőm tanácsára indultam hideggyanta-vadászatra, végül ezzel tértem haza. 15 éve epilálok, máshol nincs is gond vele, csak a lábamon, de ott nagyon begyulladnak a szőrtüszők. Túl vagyok az első használaton, másfél óra alatt kész voltam a melegítéssel, radírozással, önsanyargatással, tisztítással, tusolással, hidratálással együtt. Nem okozott gondot a használata, tényleg szépen adagolja a gyantát, mondjuk bénáztam néhol eléggé, de a végére egészen belejöttem. Nem szabad feladni!😀 Meglátjuk, meddig fog tartani a puha-simaság, remélem tényleg kibír pár hetet! Lényegében minden szálat sikerült kiszednie, bár nekem elég gyenge és sötétszőke szőröm van, tehát nem vagyok épp a legjobb példa. Negatívum nálam, hogy a rózsaszím patronnak nagyon erős az illata számomra, és amit már sokan írtak, hogy kevés, de cserébe drága. Nekem két kendő kellett a tisztításhoz, ami egyébként tette a dolgát, de a babaolaj hatásosabb szerintem; 10 lehúzót használtam el a bénázás miatt, és a patron harmadát. Tehát tényleg gyorsan fogy, és az utánpótlása drága, bár ha valóban jó bele az x-epiles, akkor azért kedvezőbb; de ha megszünteti a gyulladt foltokat a lábszáraimon, akkor minden forintot megért!😀

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2017. július 5.

Sok helyen olvastam, és hallottam, hogy ez a termék kifejezetten alkalmas smink alá primerként, ezért hosszas gondolkodás (vajon min agyalhattam ennyire?) úgy döntöttem, kipróbálom. Egy nagyon vizes állagú, folyós termékről van szó, aminek kicsit férfias illata van mikor a tenyeredbe öntöd, de amint felviszem az arcomra, már nem érzem az illatát (pedig az illatokra eléggé érzékeny vagyok). Nálam egész napot bír vele a smink, nem kenődik el, nem folyik le rólam (mármint a normálisnál jobban, mivel zsíros a bőröm), úgyhogy teljesen meg vagyok vele elégedve. Hidratál is - aftershave lévén -, ennek ellenére én szoktam alá hidratálókrémet rakni. Összességében tehát klassz kis termék :)

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó
2016. szeptember 6.

Személy szerint nagyon szeretem! Igaz, hogy a fedése csak közepesnek mondható, viszont nagyon könnyű textúrájú, nem zsírosodik át azonnal, van időm eldolgozni az ecsettel, mert nem köt rá a bőrömre, ezért nem is marad csíkos, és szépen oxidálódik. Tavaszra, nyárra csak ajánlani tudom, mert könnyű viselet, egyáltalán nem maszk hatású :)