hazsygabi

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. szeptember 27.

Kb. 1 évvel ezelőtt hosszas vacillálás után megrendeltem, mert nagyon vékonyszálú, kevés hajam van, hajlamos hullani. Nem akartam hosszabb hajat, bobot hordtam, rendszeresen vágattam. Nem is készítettem képeket vagy fehérpólós méréseket. Kb. 1 hónapig semmit nem vettem észre, majd a 2. hónaptól annyit, hogy kevésbé hullik a hajam. A 3. hónapban gyakorlatilag egyáltalán nem hullott, még a "kötelező" napi 100 szál sem. Nagyjából 3 hónap elteltével nézegettem a fényképeimet és feltűnt, hogy a kapszula szedése előtt milyen kevés volt a hajam, a hónapokkal később készült képeken pedig több és nagyon fényes. Elküldtem a 2 képet Édesanyámnak is, akinek hasonló állapotú a haja. Szerinte is szembetűnő a változás, ő is megrendelte, neki is használt. Szóval növekedésről (mivel nem ez volt a cél) nem tudok beszámolni, de a hajhullásomat megszüntette. Most növeszteni szeretném, ezért megrendeltem egy újabb 3 adagot. Majd jövök az update-tel. Egyébként a hozzá ajándékba kapott hajszárító is szuper. :-) Annyit még a kétkedőknek én is írnék, hogy nyilván nem mindenkinek a szervezete egyforma és lehet, hogy másnak más a problémája. Ez a kapszula csak a legtipikusabb, vitaminhiánytól kialakult hajhullást és lassú növekedést hivatott segíteni.

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2018. május 24.

Sötétszőke, melírozott, vállig érő, nagyon vékony szálú, sérül hajam van. Ennek ellenére szőkébb akartam lenni, de tudtam, hogy egy rendes szőkítést nem bírna ki a hajam. Elmondom, hogy csináltam: este a mosatlan hajamat bevizeztem, a végére kókuszolajat tettem. Befújtam a teljes hajamat. Megszárítottam, majd az egész hajamra kókuszolajat raktam. Éjszakára rajta hagytam, reggel hamvasító samponnal megmostam. 3x csináltam meg így, 4 nap eltérésekkel. A hajam nem roncsolódott, szépen kivilágosította és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Nem sárgás, inkább aranyszőkének mondanám. Most azt tervezem, hogy kihagyok 2 hetet, ezalatt csak hamvasító sampont használok, majd világosítok még rajta kicsit.

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2017. november 29.

Évek óta használom. Mivel szőke és fehér bőrű vagyok, én a barnát vettem meg. Az eddigi egyetlen olyan szempillaspirálom, aminek a keféje pici műanyag szálakból áll és nem szőrből. Így bár nem csinál extra dús pillákat, de tényleg teljesen szétválaszt minden egyes pillát. A barna szín nagyon sötét, majdnem fekete, de az én színeimhez mégis természetesebbnek hat, mintha feketét használnék. Volt, hogy éppen nem volt a boltban és más márkát vettem, mindig megbántam. Egyetlen hátránya (de emiatt nem vonok le pontot, szerintem más márka is hasonló), hogy viszonylag rövid ideig tartja a top minőségét, én 2-3 havonta újat veszek. Pár csepp műkönnyel lehet segíteni a dolgon. :-)