hd3ttus

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Inecto Naturals Coconut Body Lotion

Inecto Naturals Coconut Body Lotion
2019. szeptember 23.

Alapvetően nem használok napi rendszerességgel testápolót, mert egyszerűen nem igényli a bőröm, viszont 1-2 vízhiányos nap után pedig úgy érzem, hogy ennyit mindenképpen meg kell adnom neki. Bevallom, elsősorban az illata miatt vettem meg, és az teljesen elvarázsol. Ezen felül pedig gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzést maga után. Nem tudom, hogy száraz bőrön hogyan viselkedik, de az én igényeimnek megfelel, teszi a dolgát.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. szeptember 23.

A férjemmel együtt használjuk, és szerintem mindkettőnkkel csodát művel. Az én arcomon időnként kiütésszerű apró, piros pöttyök jelennek meg, viszont amióta heti 1-2 alkalommal használom, szemmel láthatóan halványulnak.
A férjemnek pedig tág pólusai vannak, valamint a T vonala rettenetesen hámlik. Nos, amikor jó passzban van, és megenged egy kezelést, akkor mintha kicserélték volna. Elmondása szerint érzetre is sokkal jobb, a hámlás csillapodik napokra, és a pólusai olyanok lesznek, mintha kapott volna egy szépítő-filtert az arcára. :)

Jár a 2x5 csillag!

Antonio Banderas King of Seduction Absolute

Antonio Banderas King of Seduction Absolute
2019. szeptember 23.

A tiszta, ápolt, szexis férfi illat. Mindig különleges az a nap, amikor a férjem ezt az illatot használja. :) Ráadásul még tartós is.