Hdanett

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2018. február 12.

Hajmosás és szárítás után után használok egy borsónyit bedörzsölve a hajvégekbe és jól hidratálja a kiszáradt hajvégeimet! Egy üvegcse nagon sokáig elég pedig sok és hosszú hajam van. Több márka hajvég ápolóját kipróbáltam már, szerintem ugyanazt a hatást ezzel a termékkel is el tudtam érni és sokkal kedvezőbb áron. Már másodszor vásároltam újra és szerintem harmadszor is ennél a terméknél maradok :)

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2018. február 12.

Szőkített hajam miatt vásároltam meg a DM-ben! Hajmosás után a pakolásomba cseppentek belőle és hagyom hatni kb. fél órát a hajamon. Nagyon puha és selymes a hajam utána még a szőkített részen is! Nagyon gazdaságos, mert ár csepp elég belőle és alapos kiöblítés után nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajam! Pár hónapja használom és kb. fele fogyott el! Egyszerűen imádom:)

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém
2018. február 12.

Kókuszzsírról nagyon jó véleménnyel vagyok ezért mivel ez a kém tartalmazza gondoltam kipróbálom a száraz bőrömön. Nagyon kellemes kókusz illata van és nagyon sűrű állagú krém. Hamar felszívódik nem hagy zsíros érzetet a bőrömön és utána nagyon puha és hidratált! Nagy kiszerelése és az ára is szimpatikus:)