hegymegi9

Regisztráció dátuma: 2013. december 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kék-Lukács Kék Kenőcs

Kék-Lukács Kék Kenőcs
2019. február 24.

Nyáron szereztem be a krémet és azóta nagyon sok mindenre használtuk. Égésre, sebekre nagyon jó, illetve nekem bevált allergiás kiütésekre. Szinte azonnal hat. Mindenképpen fogok még rendelni más termékeket is tőle.

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték
2015. december 11.

Megrendeltem belőle a forever bronze árnyalatot. Beváltotta a leírtakat, jól megmarad nap végéig, nem áll össze, nem csomósodik. Gyorsan rendeltem is belőle egy infinite teal árnyalatot is :)

Egyúttal rendeltem egy tusecsetet is. Kellően kemény ahhoz, hogy szépen felvihessem vele. :)

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus
2015. november 12.

UPDATE
Egy éve használom lassan. Mondhatni, hogy napi használatban van, heti 5-6x minimum. És még most fog elfogyni! Kissé nehezebben kenhető már, de nem száradt be és még mindig jól tudok vele dolgozni. Vékonyabb vonalat is fel tudok vele vinni, könnyen kezelhető. Nagyon megörültem múlt héten, 1400-ért vettem meg az új dobozzal 1 hete a DM-ben :)

Na végre már, csak az elmúlt pár hónapban 3 új és elég drága tust próbáltam ki. Egyik sem volt zselés, ez az első. És marad is, imádom. Szépen fed, nem mászik el egész nap alatt a szememen. gyorsan, egyszerűen fel tudom vinni, nem kell várnom a száradásra percekig. :) 2e ft volt a dm-ben, laza fél órát gondolkodtam rajta, de megérte! :D