Heiky

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Chanel Perfection Lumiere Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Alapozó
2016. március 9.

Ajándékba kaptam Párizsból. Elég vegyesek az éréseim. A 10 Beige árnyalat az enyém, ami lényegében fehér. Ez jó, mert nagyon világos bőröm van, de ha önmagában csak ezt használom, akkor mindenki megkérdezi, hogy jól vagyok-e, mert nagyon sápadt vagyok! :) Szóval hozzá kell adnom egy kis sötétebb színt. Állagra engem leginkább az Alverde alapozójára emlékeztet, olyan krémes, sűrű, de nem teljes a fedése, inkább gyenge közepes.

Tartósság: elég jól teljesített. Natúr, szép, nem feltűnő. A nude sminkhez nagyon jó választás. A t-zónában teszek még rá púdert is, így 3 óránál többet is kibír igazítás nélkül.

Legközelebb kicsit sötétebb árnyalatot választok, de az biztos, hogy ennél maradok! :) Szeretem-szeretem!!! :)

Chanel Mat Lumiere Kompakt Púder

Chanel Mat Lumiere Kompakt Púder
2016. március 9.

Nagyon szép a csomagolása, pont jó a mérete, a táskában is elfér. Én a kis szivaccsal használom, amit adtak hozzá. Csak a T-zónában használom, mert elég erősen mattít. Ez egy olyan termék, amit szerintem inkább fotózásokhoz terveztek, mert nem fog egész nap tartani, bár amíg tart, addig nagyon jól fed és kicsit sem mesterkélt. Összességében megérte. Jó minőségű és könnyen felvihető. Szeretem :)

Shiseido Sun Protection Liquid Foundation SPF30

Shiseido Sun Protection Liquid Foundation SPF30
2015. szeptember 28.

Nagyon jó! Én nagyon megszerettem. Az állaga leginkább a Garnier olajmentes BB-re emlékeztet. Nem sűrű és így könnyű vele dolgozni. Pici is elég belőle és tényleg nagyon erősen fed, de függetlenül ettől természetes hatást lehet vele elérni, bár inkább matt a végeredmény. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg. A tartósságáról már írtak előttem, hogy nagyon erős, ez tényleg így van. Reggel elkészítem az arcom, délután pedig még mindig szép. Fokozatosan halványodik.
Összességében megérte az árát, én úgy látom, hogy sokáig elég lesz. Szépen fed, passzol a szín, high end...csillagos ötös!:)

Update: sajnos nálam gyulladásokat okoz. Valószínűleg a vízállósága miatt. Szerintem emiatt nem tud levegőzni a bőröm, így délután, este felé gyulladt, piros pattanások jelennek meg. A mattságával sem tudtam megbarátkozni, én nem szeretem, ha egy alapozó ennyire matt fedésű.
Egy szó, mint száz: jó ez az alapozó, de inkább elrakom olyan alkalmakra, amikor fontos, hogy a melegben ne olvadjon le rólam a smink... számomra nem jó mindennapi használatra.