hel_actual

Regisztráció dátuma: 2024. február 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2024. február 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Difeel Lovely White Fogpor

Difeel Lovely White Fogpor
2024. március 22.

Most, az első két alkalom után eléggé tetszik a tiszta érzés amit hagy maga után. Nem zavar sem az íze sem az illata, kellően habzik. A tégelyt kicsit macerás volt kinyitni. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg tud-e fehéríteni tartós használattal.

Update: három hete használom, mintha látnék némi változást. Anyukám legalábbis megdícsérte, hogy szépek a fogaim. :)

Update 2: sajnos a fogorvosom szerint csak árt a fogaknak. Lehet öblögetni még elhasználom, mert kidobni nem akarom a teli tégelyt, de fogat már nem fogok vele mosni. :/

Alverde 7-Napos Ampullakúra Bach-Virágkivonatokkal

Alverde 7-Napos Ampullakúra Bach-Virágkivonatokkal
2024. március 21.

Alapvetően nem szeretem az olajos dolgokat, de kaptam egy ilyet és gondoltam kipróbálom. Az illata egyáltalán nem tetszett, de szerencsére nem is érzem az arcomon. Meglepően jól felszívódik és a bőröm tényleg frissebbnek tűnik. De az illata miatt csak 4 csillagot kap.

Dermedic Normacne Hidratáló és Szabályozó Krém Érzékeny, Felnőttkori Aknés Bőrre

2024. március 21.

Két hete használom, és már lényegesen kevésbé zsírosodik az arcbőröm. Főleg a homlokom volt problémás, reggelente undorító érzés volt hozzáérni. A meglévő illetve közben kialakult pattanások gyorsabban gyógyultak be és fakulnak el. Abszolút megérte az árát, egy kevés is elég belőle mert szépen eloszlik.