helike911

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrprobléma: -

Phi Be Unique Shiny Body Butter, Csillám Testfény

Phi Be Unique Shiny Body Butter, Csillám Testfény
2018. január 10.
(!)

Csodás az illata, igazán maradandó élmény, a testen azonban kevésbé tartós. Nem érzem, hogy hidratálna, és a csillámok se annyira "fixek". Ha egy helyben ülök, bizony ott maradhatnak az ágyon/széken/kanapén/vonatülésen, viszont nagyon ragyogó, mégsem tolakodó. Féltem tőle, hogy szikrázó Twilight-vámpírrá fogok változni, de inkább unikornis puki lettem, csoda*-* Összességében igazi kényeztetés egy hosszú nap után, vagy éppen egy hosszú napra készülve, az esti buliba, fesztiválra, vagy csak egy mezei szerdai napra. Élmény, hogy használhatom, az ára viszont húzós volna, ezért csak 4* :)

Up: azóta többször újra használni szerettem volna, hogy ragyoghassak, de egyszerűen megbüdösödött. Nem tudom, hogy másnál is fennáll-e ez a probléma, de már a nyáron is éreztem rajta egy avas-szagot, de azt hittem, hogy az orrom csal. Azóta újra és újra megszagolom, és egyre avasabb, úgyhogy fájó szívvel ki fogom dobni a szinte érintetlen tégelyt. Pedig a lejárata még bőven odébb van, és a felbontás utáni eltarthatóságban is benne vagyok:(( Így mivel nálam gyakorlatilag használhatatlan, ezért kénytelen vagyok 1 csillagra lehúzni, szerencse, hogy pénzt nem adtam érte:(

Oriflame Love Nature Teafa-Olaj Oldat

Oriflame Love Nature Teafa-Olaj Oldat
2017. június 7.

Akciósan vettem, talán 690ft-ért, emiatt ha lehetne, hat csillagot adnék rá! Nem szívódik be, viszont nem fénylik a bőrön, az illatát én kedvelem. Kijött egy nagy, gyulladt pattanás az államon, de vidéken voltam, így nem volt nálam az olaj pár napig. Alig vártam, hogy "újra találkozzunk"! Bekentem a kritikus pontot egyszer, másnapra lehúzta a gyulladást teljesen, és minden gond nélkül meg lehetett szabadulni a pattitól. Számomra tényleg egy csodaszer, főleg így, hogy nagyon kedvező áron jutottam hozzá.:)

Yves Rocher Noix de Coco EDT

Yves Rocher Noix de Coco EDT
2017. március 31.

Nem vagyok egy nagy kókuszos, de ezután lehet, hogy az leszek! Nagyon szeretem a kellemes, üde, nem tolakodó illatát, és elég tartós is nálam. Fényévekkel jobban és finomabban bírja, mint a cseresznyevirágos EDT, plusz kb. feleannyiba is kerül. Nyilván (sajnos) nem olyan az illata, mint a frissen feltört kókuszdiónak, nem lehet mindenkinek az ízlése szerinti, de én csak ajánlani tudom!:)