heliofilia

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2021. április 8.

Még amikir megjelent Bécsben megláttam egy kirakatban, és a nomád elnevezés azonnal próbára hívott. Nem tetszett, le is voltam törve. Aztán rá pár évre törökországi nyaralás előtt a reptéren megszagoltam újra és imádtam. Szerencsére okosan kibírtam és nem vettem meg ott egyből, viszont ahogy kiértünk első utam a parfümériába vezetett és megvettem kb harmada áron. Azóta nekem ő a nyár. Imádom. Egy bajom van, hogy magamon csak akkor érzem amikor fújom...szóval fújom ha kell ha nem.

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2021. április 8.

Nagyon száraz a hajam, kb hetente mosom,és másfél éve használom ugyan azt a darabot. Környezet védelmi okokból vettem ezt,tök jó érzés hogy nem dobálok el samponos flakonokat. Nem zsirosítja és nem szárítja a hajamat, jól habzik. Újraveszem.

Classic Henna Hajfesték

Classic Henna Hajfesték
2018. augusztus 24.

Bocsánat,kicsit hosszú lesz,annak írom aki nem mer belevágni a hennázásba. Legnagyobb félelmem az volt hogy ha esetleg nem tetszik majd a szín,nem tudom tovább festeni kémiaival. Aki jobban utána olvas rájöhet,hogy ennek nem sok alapja van,és elég sok tapasztalat van olyanoktol akik megtették,és nem lett semmi bajuk. Én a simma vörös hennáját használtam a classicnak,abban nincs semmi más,csak a porrá örölt növény. Világos rezes vöröset akartam,volt egy centis ősz-sötétszőke lenövésem,középen 5ös színmélységű középbarnám,alul pedig 7-8as szinmélységű vörösesszőke. Féltem,hogy az egy centis lenövés a sok ősz miatt világosabb lesz,ezért gondoltam egy merészet,és szőkítőporral és oxival leszívtam a sötét részeket,egy hajkefével fésültem bele,vigyázva,h a tövekre ne menjen. A hajam annyira rossz állapotban volt,hogy úgy voltam vele ez már nem számit,így az uj hajakat már csak a henna fogja érni,semmi kémiai festék,de azt nem akartam hogy a töve világosabb legyen,mint a hossza. Samponnal lemostam a szökitöt,amikor ugy láttam h elég világos,megszárítottam a hajam és azonnal rákentem a hennát,amihez forro roibos teát,kevés citromlevet,és sima melegvizet adtam. Nem hagytam állni,egyből feltettem. Másfél órát hagytam fent,mert féltem hogy túl sötét lesz,úgy voltam vele inkább további festésekkel majd sötétítek. 200 gramm vörös hennát kevertem 100 gramm színtelen hennával,asszem cassia annak a neve...ez elvileg nem hagyja nagyon besötétedni a szint. A hajam majdnem derékig ér,és ennek a 300 grammnak majdnem a fele megmaradt,pedig nem sajnáltam. Sima neylonzacskót tettem rá és egy vastag kötött sapkát,és néha ráfújtam hajszárítóval. Lemosni sokkal egyszerűbb volt mint ahogy a neten rémisztgetnek vele. Sampont balzsamot is használtam,aztán hajolajat,mert hát nem jó illatú,ez igaz. Isteni,narancsos-rezes világos vörös lett,és a töve hála az égnek sötétebb. Hogy a hajam állaga milyen lett arról nem tudok nyilatkozni,mert a szökítés ebbe erősen bekavart. Viszont még leszívás előtt egy tincsen kipróbáltam,és utána nagyon selymes volt a hajam! Pár nap múlva updatelek,hogy milyen lett a végső szín,stb.