hellodanana

Regisztráció dátuma: 2014. december 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 16.
Bőrprobléma: -

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan
2017. szeptember 8.

A hamameliszes zselével együtt kezdtem el használni - nem tudom, melyik nyom többet a latba, de a lényeg, hogy nagyon elégedett vagyok. Egyszerű, de nagyszerú szappanka. Lehet, hogy van olyan bőrtípus, amit túlságosan szárít, de nekem a T-vonalas zsírosságomra nagyszerű megoldást nyújt. Nem mondom, hogy a nap közepére egyáltalán nem zsírosodik be a homlokom, de közel sem olyan durván, mint régebben. Ezen kívül szinte tapintható az a tisztaság, ami okoz, mintha tiszta lappal indulnék minden lemosás után. Utána kell a hidratáló, ez nem kérdés, de nekem a rutin elengedhetetlen része lett. A pattanásaim gyakorlatilag eltűntek, vagy ha meg is jelenik egy-egy, másnapra visszahúzódik, apró halvány foltocska lesz, majd teljesen eltűnik és nem okoz bosszúságot.

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító
2015. július 8.

nekem nagyon bevált, minden sminket szépen leszed, a szemről is. zuhanyzás közben csak megdörgölöm kicsit az arcom egy fújásnyival és már kész is. eleinte úgy érzetem mintha kicsit szárítaná a bőröm használat után, de ez hamar elmúlt. újra fogom venni, főleg, ha kifogok egy jó kis ajándékcsomagos összeállítást!

Balea Holt-Tengeri Só Tusfürdő Mangó és Őszibarack Illattal

Balea Holt-Tengeri Só Tusfürdő Mangó és Őszibarack Illattal
2015. július 8.

naaagyon kellemes az illata, igazi nyári finomság! és az ára is kedvező, ahogyan általában a baleáknak :)