hemi

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 16.
Bőrprobléma: -

Schauma Keratin Strong Sampon

Schauma Keratin Strong Sampon
2014. július 11.

mint sokan, mi is TV-ben láttuk a reklámot anyummal, és egyből összenéztünk, mert éppen ilyen hajra való sampont kerestem, és tudtuk hogy a schauma nem drága, ugyanis azt használ :)

Szóval megvettük

nagyon tetszik az illata, és tényleg puha lett tőle a hajam. nem zsírosított egyáltalán. Nekem úgy tűnik a hajam se lapul le annyira a 3-4 napra. Míg más, éppen a hosszantartó push up hatást ígérő sampon esetében addigra "lenyalt" hajam volt.

a balzsammal használom együtt, bár a hajvégeimmel nem kezd sokat, de legalább nem is szárítja.

Megkapja a maximumot, szerintem egy darabig most ennél maradok

Schauma Fresh It Up! Balzsam

Schauma Fresh It Up! Balzsam
2014. május 27.

Az illatát szeretem, és jól fésülhetővé, puhává teszi a hajat, ám nekem zsírosított mikor hajtövekre is került (muszáj volt kipróbálnom, amúgy nem kenek balzsamot a hajtöveimre) és a száraz hajvégeimmel se tesz sokat. :(
Pedig fűztem hozzá reményeket, bár igaz, nem a samponjával használtam.
Az elején még jónak tűnt igazából, viszont most hogy egyre jobban fogy, rá kell jönnöm nem tartja be az ígéretét.
A tapasztalatom amúgy hogy vagy nem jut mindenhova vagy fél óráig öblítem. Viszont lehet csak én vagyok béna.
Nem veszem meg újra, ennyiért szerintem olyat is találok, ami ápol is valamennyit, nem csak kifésülhetővé teszi.
3 pontot kap, mert ahogy említettem, nem szörnyű, (bár az én hajvégeim alapból reménytelenek) ha a puhítás és kifésülhetőség lenne a szlogen, tökéletes lenne. Viszont nem ez a termék állítólagos célja, elvégre "zsíros hajtőre és száraz hajvégre" a szöveg, ezekre meg nincs nagy eredményük nálam.

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum
2014. május 26.

Tudja azt amit eddigi hajvégápolóim, és még olcsóbb is náluk. :) A dolgát elvégzi, sőt, még csak nem is zsírosít, vagy ilyesmi.
A csomagolással nincs bajom, bár jó lenne látni, mennyi fogyott el. (Annak azért örülök hogy ez nem üveg, így nem kell annyira féltenem, hogy leejtem és kifolyik az összes.)
Az illatát meg egyszerűen imádom, engem kicsit csokira, kakaóra emlékeztet :D