Best of Beauty 2019

Henci

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neha Természetes Hennapor

Neha Természetes Hennapor
2013. december 19.

egy évig festettem vele a hajam. Jól ápolta a hajam, nem töredezett. A színével viszont voltak problémáim, nem nagyon tetszett, szerettem volna élénkebb vöröset, de középbarna hajon lehetetlen elérni ezt a színt. Egy idő után észrevettem, hogy nagyon kiszárította a fejbőröm, egyébként nekem is viszketett festés közben a fejem.Ja és eltompítottam a szagát illóolajokkal, szegfűszeggel stb. de akár hányszor festettem, nagyon durván fájt a fejem az erős szagtól

Nadler Rhassoulos Agyagos-Hennás Sörös Samponszappan

Nadler Rhassoulos Agyagos-Hennás Sörös Samponszappan
2013. április 9.

én már mindenhogy mostam vele hajat, óráig öblítettem, forróvízzel, hidegvízzel, almaecetben áztattam, dörgöltem, de sehogy se bírom kimosni a hajamból. A hajtövemen gyönyörűen kijön, a hajam is puha lesz, de a többi, egyszerűen mintha zsírba mártottam volna. Nagyon szomorú vagyok:( Az illata egyébként nem rossz, nem finom, a rozmaringot lehet belőle érezni nagyon.

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. március 4.

Én sikeresen kiválasztottam a számmal tökéletesen megegyező színt :D attól függetlenül nem rossz kis szájfény, erős szemsminkekhez elhasználom. Persze nem csók-, étel-, italálló, de ezt egy szájfénytől nem is vártam. Az illata nem rossz, de nem is szagolgatom epekedve. Nem ragad, jó érzés viselni.