Heni1009

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

CND Shellac

CND Shellac
2013. március 14.

Szerelem!!! Ezt használom már egy jó ideje, először manikűröshöz jártam de meguntam, hogy 2hetente kifizetek érte kb majdnem 5000 forintot. Beruháztam rá megvettem mindent ami kell( aceton, zsírtalanító, szálmentes papír, UV lámpa, alap és fedőlakk na meg persze a színes) és magamnak csinálom itthon. Egyáltalán nem nehéz ugyanolyan szépen meg tudom csinálni mint egy szakember szóval mindenkit bíztatok rá, hogy önállósítsa magát! Tény, hogy kicsit húzós az ára, de hosszú távon megéri szerintem. Eddig 2 színem van a Cocoa és a Hollywood. Imádom mindkettőt, de van pár moyra színem is olcsóbbak és ugyanolyan jól működnek a shellac alap és fedőlakkal, nagyon könnyen le lehet oldani. 10 perc alatt lejön az egész és amit a legjobb benne, hogy nem tesz kárt a körmömben nem kell felbolyhozni használat előtt plusz még védi is így nem törik le hanem szépen megnő. Ha tehetném 100 csillagot adnék rá! :D

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2013. január 8.

Ma vettem meg. A barátom anyukája is ilyet használ és nagyon bevált neki. Sok önbarnítót végigpróbáltam már, de gondoltam adok neki egy esély, miért ne...Nem vagyok egy nagyon fehér típus inkább az az "átlagos" színű :D Ma este biztos kipróbálom,mert nagyon kíváncsi vagyok, A szaga szerintem valami borzasztó, de megpróbálok nem nagy jelentőséget tulajdonítani neki...nem hinném, hogy narancssárga leszek még sosem lettem egyiktől sem, de pár használat után majd updatelek...addig is 3 pont, mert nem próbáltam még és büdös :D

UPDATE: Nos az illata még mindig borzasztó, de már négyszer használtam így elmondom a fejleményeket. Nagyon jó!!! Már az első használat után szép egészséges színem volt és egyre csak jobb. Egyáltalán nem vagyok narancssárga. Lehet, hogy csak beképzelem, de már a használat után kb 10 perccel barnábbnak láttam magam. :D A kopásról még nem tudok beszámolni tuti használni fogom még egy jó ideig. Azt írja, hogy nem szabad térdre bokára és könyökre használni. Én bizony használtam és semmi bajom nem lett szép színem lett ott is :) Kicsit nehezen szívódik be, de még tűrhető. Ha valaki kibírja az illatát( ami nem tudom h mire hasonlít) vagy tetszik neki szerintem érdemes megvenni. Nagyon jók az összetevők és hat is. :) Árban is jó bár elég gyorsan fogy, de megérdemli az 5 csillagot. :)

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2013. január 8.

Nos most már kipróbáltam mindkét felhasználási módját és nagyon bevált! :) Sokkal puhább és élettel telibb a hajam:) Bár én 10 perc helyett kb 2 órán át rajta hagytam, ráértem...:D szerintem marad és használni fogom :)

1 ÖSSZETEVŐ

Distearate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott