henrietta.turk

Regisztráció dátuma: 2012. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2020. október 7.

Ugyanazt tudom mondani, mint az éjszakai párjáról: könnyed krém. Mellette szól, hogy található benne fényvédő, s hosszabb használat után tényleg látható volt az eredménye. De az alcohol denat. ennél is érezhető volt, illatban és hatásban is: ugyanúgy szárította a bőröm, mint az éjszakai párja. Sajnálom, mert a hatása megvan, de ezekkel az összetevőkkel én nem tudom ajánlani.

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém
2020. október 7.

Könnyű krém, de nekem éjszakára kevés a hidratáló hatása (bár ezt nem is ígéri). Tesztelésre kaptam a nappali krémmel, s a szérummal együtt, s emiatt használtam hetekig. Számomra látható volt a hatása, valahogy tényleg szebb lett a bőröm, de az alcohol denat-ért nagyon nagy kár. Kiszárította a bőröm, s nem volt jó érzés felkenni. Nagyon sajnálom, mert bár a hatása tényleg jó, de ezzel az összetétellel én nem tudom jó szívvel ajánlani.

Yves Rocher Monoi De Tahiti Gyengéd Sampon - Tusfürdő

Yves Rocher Monoi De Tahiti Gyengéd Sampon - Tusfürdő
2020. augusztus 7.

Nagyon kellemes nyári tusfürdő. Bár nem hidratálja a bőrt túlságosan, viszont nem is szárítja. Az illata nagyon finom, csak sajnos bőrön nem sokáig érezhető. Kipróbáltam samponként is, s jobban szeretem, mint tusfürdőként, mivel a hajon sokkal tovább érezhető az illata, s nem zsírosította el a hajamat.