Hepci

Regisztráció dátuma: 2016. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2017. március 2.

WOW! Röviden így tudnám összefoglalni a tapasztalatomat a termékkel. Ha valaki nem szereti a krémes bronzosítókat, viszont a por állagúak meg túl porosak neki, akkor ezt tudom ajánlani nyugodt szívvel. Elképesztően természetes hatást lehet vele elérni, és abszolút SEMMIT nem porol. Nekem a sötétebb (bronzer) árnyalat van meg, nagyon szépen építhető a szín, így nyáron is fogom tudni használni. Az illatát én egyszerűen imádom, amikor csak beleszippantok, úgy érzem, mintha a tengerparton lennék egy pálmafa alatt. :)

Ui: iHerbről rendeltem én is, baromi gyorsan megérkezett.

Lirene Healthy Skin Hidratáló és Nyugtató Arckrém

Lirene Healthy Skin Hidratáló és Nyugtató Arckrém
2016. június 29.

nagyon szuper kis krém, gazdagon hidratál mégsem hagy zsíros érzetet maga után. Nem irritálja a bőrömet, amit ígér a termék azt be is váltja, az ára pedig igen kedvező :)

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2016. június 29.

Nos, én is az "imádók" táborába tartozom. Hajra, testre és arcra is használom már több, mint egy éve, és valóban egy multifunkciós termék. Az illatanyag valóban sok benne, tehát erős illata van, én special szeretem, de aki érzékenyebb az illatokra nekik nem ajánlom. 5 csillagot kap, mert a hajamat és a bőrömet is puhává és selymessé teszi :)