Herzsofi

Regisztráció dátuma: 2020. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2021. október 6.

GLAMOUR kuponnal végre ravettem magam hogy megvegyem, bár így is dragalltam kicsit 😀 Azonban tényleg egy csoda, egyszerűen imádom. Lehet hogy csak képzelem, de komolyan mondom amióta ezzel fesulkodom alig kocolodik össze a hajam napközben, az a pici kocmoc ami keletkezik pedig fel perc fesulkodessel orvosolható. Biztosa nem fogom semmi másra cserélni 😀

Tresemmé Purify & Hydrate Fejbőrradír

Tresemmé Purify & Hydrate Fejbőrradír
2021. június 3.

Alapvetően hetente egyszer mosok hajat, de az elmúlt hetekben/hónapokban már a 3-4. napon zsíros volt a hajam, így gondoltam kiprobalom, hatha tud segíteni visszaállítani az eredeti kerékvágásba. Eddig kétszer használtam, megvettem a purify&hydrate sampont is, hihetetlenül jól működnek együtt. Mondjuk egyébként sincs drotkefe hajam, de ezektől a termékektől olyan bársonyosan puha és könnyed lett a hajam, hogy azt hittem álmodok, mellé gyönyörű fényes is lett a hajam. Nekem nagyon bevált, imádom.

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer
2021. június 3.

Megtetszett hogy hidratal, sminket alapoz és fenyvedot is kapok vele egyúttal, így hat jött velem haza. Egyszerűen imádom ahogy csillog a bőröm tőle, viszont nekem valamiért hamarabb atfenyesedik a bőröm ha ezt használom. Az sem zavar, hogy a 10 ígéretekből jobb esetben kettőt tud hozni, mert a gyönyörű bőrkép amit ad és a csillogás totál levett a lábamról :D egyedül az az atfenyesedes ne lenne.