Hestiana

Regisztráció dátuma: 2016. október 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cosrx Salicylic Acid Exfoliating Cleanser

Cosrx Salicylic Acid Exfoliating Cleanser
2018. június 8.

Akciósan vettem meg, a márka Low PH verzióját használom egyébként, de ez nagyon jó... :)
Sajnálom, hogy drágább, biztosan fogok még venni, ha akcióban látom, mert nagyon jól tisztít, sűrűbb krémszerű állaga van, kellemes az illata és abszolút nem szárít.

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2018. június 8.

Minden reggel és este is ezt használom, már több, mint két éve - egyetlen kis megszakítással - olajos sminkeltávolítás után. Kíméletes, jó állagú, nem szárít, jól tisztít, szépek az összetevők, kedvező az ára.
Mivel rendszeresen használom a márka hámlasztó termékcsaládját is már két éve, így jól jön a PH kiegyenlítés.
Bátran merem ajánlani akár csak kipróbálásra, nem csodaszer, de szerintem nem lehet benne csalódni.

C20 Original Pure Vitamin C20 Serum

C20 Original Pure Vitamin C20 Serum

Update 2018.06.08:
Már sokadik fiolával veszem, az új néven futó (TIAM My Signature) ugyanazt tudja, nekem abszolút alap darab, a férjem is kifejezetten kérni szokta, hogy hetente legalább egyszer kenjem be az arcát. Ajándékba is adtam, a barátnőm és a sógornőm is rászokott.
Hidratál, leviszi a gyulladást, remélem soha nem fog megszűnni. Egyébként ez az új széria kevésbé ragacsos szerintem, mint a régebbi C20.

2016:
Nekem csodákat tett az arcommal. Elsősorban a folthalványító hatás miatt rendeltem meg, de nagyon jól hidratál és gyulladáscsökkentő is, látványosan javított a bőrképemen, nem gondoltam volna, megmondom őszintén, hogy a C-vitaminnak ilyen látványos hatása van a bőrre. I love korean products!
Heti 3x kenek fel esténként bő fél pipettányit (van, amikor többet...) és reggelre puha, bársonyos tapintású, egészséges fényű lesz a bőröm. Az arcomra és dekoltázsomra is jut belőle. A férjemre is szoktam kenni néhány estén át, ha kijön rajta egy-egy gyulladt pattanás, szépen lehúzza és sokkal hamarabb gyógyul.
Nagy hátránya, hogy ragad és megfogja az ágyneműt, úgyhogy még bőven lefekvés előtt érdemes felkenni és a hosszú hajat hátratűzni, hogy ne ragadjon bele. Nappalra eszembe sem jutna használni, de estére nagyon jó barátok lettünk. Tervezem a beszerzését a család többi női tagja részére is. :)