heydee

Regisztráció dátuma: 2018. december 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 18.
Bőrprobléma: -

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2019. június 21.

2019.06.21.
majdnem fél évig szedtem, a hajam nagyon szép volt a kúra során, jelentősen mérsékelte a hullást és gyorsan is nőtt, nem okozott pattanásokat, és gyomorfájdalmat sem (melynek egyszerű a titka, hogy csak evés után szabad bevenni! egyébként ha reggel evés előtt vettem be, nekem is marta a gyomrom, és szédültem)
utána tartottam pár hónap szünetet, és most újra kezdtem szedni, de hatalmas nagy kinyomhatatlan pattanások jöttek elő nekem is :O
nem értem, mi lehet ennek az oka? fél évig semmi bajom nem volt tőle, és most tessék, engem is elért ami sokatokat, és bajban vagyok, mert nem tudom mit szedhetnék helyette, hiszen ez volt az egyetlen ami bevált.
mit csinálhatok rosszul? :D
ezért a korábbi 5 csillag helyett, csak 3at adok.

2019.02.01.
abszolút 5*
fontos, hogy éhgyomorra nem szabad bevenni, mert émelygést és gyomorfájdalmat okozhat, de ha ettem már aznap, akármikor beveszem, nincsen bajom :)

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém
2019. május 29.

Jó az illata, de a bőröm szárazságán nem javított. Mint minden más testápoló amikor felkenem este a beszívódás után puha a bőröm, de reggelre ismét száraz.

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz
2019. május 29.

Kellemes illata van, felfrissíti az arcbőrömet, azonban pár óra elteltével kicsit olajosabb, zsírosabb lesz tőle a bőröm.
Semmi extrát nem tapasztaltam a hatásával kapcsolatban.