hfruzsina

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2019. május 13.

Bézsszőke árnyalatot használtam, világosítás volt a cél, de lényegesen sötétebb lett a hajam tőle, és nincs is olyan jó fedése, mint amire számítottam, arról nem is beszélve, hogy mennyire kopik, és sárgás-vöröses színt hagy maga után.
3 csillag, mert egészséges és csillogó maradt tőle a hajam.

UPDATE: 10-50-es árnyalatot hasznàltam, és elégedett vagyok vele.
egészséges maradt tőle a hajam, és nagyon szèp színe lett, nem sárgás. De előtte 1 hónappal kiszőkítettem egy szőkítő festékkel, ez arra alkalmatlan lenne! Azután maradt sárgás hatás, de a 10-50-es teljesen eltüntette. Ezért korrigáltak 4 csillagra
UPDATE2.0: 10-50es is kopik, de nem kicsit. Par het alatt jo sarga maradt a hajam utana... 3*

Syoss Ultra Lightener 13-0

Syoss Ultra Lightener 13-0
2019. március 14.

Alapvetően jól teljesített, bézsszőke hajamat egészen világosra ki tudta szívni, kis mértékben töredezett lett a vége, amit kókuszolajjal egyből tudtam is korrigálni. Kb 35 perc után mostam le, nekem enyhén sárgás maradt, nem segít rajta a hamvasító sampon sem :D

Szerintem nagyon fontos, hogy otthoni szőkítésnél nem várhatjuk el a festéktől, hogy csodát műveljen. 100% hogy nem azt a színt kapjuk, ami a dobozon van. Plusz akinek már kicsit sötétebb barna a haja, bele se fogjon, mert csalódás lesz a vége, vagy vegye tudomásul, hogy hónapok alatt lehet csak elérni a kívánt világosságot.