HGergo

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ralph Lauren Polo Blue

Ralph Lauren Polo Blue
2016. január 8.

Egyszer ajándékba kaptam és rendkívül szerettem. Nagyon elegáns és tartós. Azóta változott az ízlésem, csak azért nem használom, máskülönben a kedvencem lenne.

Yves Rocher Dúsító Sampon

Yves Rocher Dúsító Sampon
2016. január 8.

Nem tudom azért e mert rövid a hajam, de nekem egyelőre bevált. De azért rafinált. A második használatnál korpás voltam tőle, utána nem. Más a hajam állaga az biztos, főként mert munka közben sokat túrom a hajam, érzékelem a különbséget. Elhasználom ezt az egy flakont, meglátjuk mi történik. A 4 csillag egy előrevetített bizalom a részemről.

Vademecum Pro Vitamin Repair

Vademecum Pro Vitamin Repair
2016. január 8.

Olyan érzékenyek voltak a fogaim néha, hogy a fogmosás fájdalmat okozott. A fogínyvérzésem abszolút nem jelentkezett mióta használom, és a fogmosás közbeni érzékenységnek is búcsút mondtam vele, a fogínyvérzésemnek szintén. A habzásról: Szerintem akkor lenne baj ha habzana, ez egy speciális jellegű fogkrém, nem az a dolga :-). Az fogérzékenységemen is javított, az hogy mikro hibákon mennyire segít, azt meg állapítsa meg a fogorvos. Akinek átlagos problémái vannak a fogaival nem fog benne csalódni!