Hikaru

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2019. április 14.

A 7.7-es árnyalatot használtam a szőke hajamon és bár a hajamat nem rocsolta de közel se olyan színű lett mint amit ígértek. Sötétbarna lett vöröses árnyalattal. Nem csúnya a szín csak nem ilyen eredményt vártam volna.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2019. április 14.

Nagyot csalódtam benne. Az egyenletes szőke hajszínemet nem fogta be rendesen. A tövénél 1-2 cm-t szépen befogott viszont a vége valami ocsmány lett. Kopott és foltos. És még a hajamat is kiszárította.

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír
2019. március 24.

Évek óta kínzom a hajam festéssel, szökítéssel és most utoljára a leszőkített hajam egy elég tartós kék és lila szinezővel volt befestve. Egyik napról a másikra annyira nem tetszett már ez a két szín magamon hogy mindenféleképpem meg akartam szabadulni tőlük a lehető leggyorsabban ezért elmentem fodrászhoz hogy ezt valahogy tüntessük el. Ő azt mondta hogy ezt lehetetlen kiszedni és csak egy sötétebb színnel lehet elfedni. Végül rá lett kenve egy középbarna szín és valami borzasztó lett azt hittem elbőgöm magam mikor megláttam. Zöld és vörösesbarna lettem. Még aznap délután elmentem fodrászkellékesbe utolsó mentsvárként szőkítőporért hogy legalább akkor világos legyen megint mert ez a barnás ocsmány színkavalkád. Ott ajánlották ezt a hajradírt amiben nem igazán hittem mivel elég sok rosszat hallottam de úgy voltam vele egy próbát megér. Megvettem és 6%-os oxival keverve felkentem. Kb 40 percet volt rajta a hajamon és ahogy láttam a színát borzasztóan elégedett voltam. Gyönyörű egységes szőke színt kaptam. Erre rákerült egy világos szőke szín és jelenleg gyönyörű egységes fehéres szőke hajszínem van. Nagyon elégedett vagyok a termékkel és egy kis ápolás után a hajam sincs tönkremenve. Nyilván megérezte de nem is vártam el hogy rocsolódás nélkül tudom eltávolítani a hajambol a színeket. Nem hittem volna hogy valaha lenövesztés nélkül képes leszek megszabadulni a színektől. Viszont mennyiséget nézve akinek vállnál hosszabb haja van annak ajánlatos 2 vagy hosszú nagyon sűrű hajnál akár 3-at is venni. Szerintem az árát abszolút megéri.