Hildo

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care - Normal/Oily Skin
2017. október 7.

Én nagyon reméltem, hogy egy kincsre bukkantam, de sajnos nem így lett! Valószínűleg csak a csomagolás fogott meg, egész ízléses kis üvegcse, és a gél állagú hidratálókat is szeretem, amiben meg aloe van azzal sok gond nem lehet, na de az alkohol..! Ahogy felkenem rögtön el is illan, és sajnos nem azért mert olyan gyorsan beszívja a bőröm. Nekem nincs bajom az illatával de azon is érződik az alkohol, ráadásul a használatával párhuzamosan pár kisebb pattanás is megjelent a homlokomon, és én erre a gélre gyanakszom! :(

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2017. október 7.

Nekem ez az első Clinique termékem, de valószínűleg nem az utolsó! Vízhiányos de néha kifényesedő bőrömet hamar helyretette. Csodaszép üde lesz tőle a bőröm és nem nehezíti el a könnyű géles állagával. Nekem picit gyorsan fogy, csak úgy issza a bőröm, de szereti és ez látszik is rajta!
Megy az 5 csillag!

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2017. szeptember 30.

A true ivory nekem tökéletesen a bőrszínemhez, állaga tökéletes, könnyen eldolgozható és nem is túl folyós, szépen fed, de nem lesz maszkos a hatás. Külön tetszik, hogy nem természetellenesen matt, van egy finom fénye ami tényleg üdévé teszi bőrt, de ez csöppet sem a "csillámos" hatás. Teljesen diszkrét, hétköznapokra való. Azért vonok le egy csillagot mert a vízhiányos bőröm ellenére a nap közepén kezd a bőröm kifényesedni. Ettől függetlenül elégedett vagyok, szerintem megéri az árát!

1 ÖSSZETEVŐ

Piper Methysticum (Kava Kava) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott