Hildo

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Liftactiv Supreme Epidermic Filler Hialuronsavas Ránctalanító Szérum

Vichy Liftactiv Supreme Epidermic Filler Hialuronsavas Ránctalanító Szérum
2021. április 7.

Aki azon gondolkodik, hogy melyik közismert dermokozmetikai márka hialuronját válassza annak ne legyen kérdés! Versenytársához képest plusz pont, hogy nincs benne alkohol, ami nagyon nem utolsó szempont! Állaga mint a legtöbb hialuroné vizes, ha többet teszek fel picit ragacsos. Én rendszerint mindig hidratálóval együtt használom és így nagyon bevált. Szemem környékét kikerülöm mert ott mindig irritációt okoz, de ezenkívül mindenhová alaposan bepaskolom és nagyon szeretem amit látok. Percek elteltével máris hidratáltabbnak, tömörebbnek tűnik a bőröm, szerencsére a hialuronra nem kell hónapokat várni, hogy hasson :) ezért is nagy kedvenc és alap kellékem a mindennapi rutinomba! Nálam 5*!

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin
2017. október 7.

Én nagyon reméltem, hogy egy kincsre bukkantam, de sajnos nem így lett! Valószínűleg csak a csomagolás fogott meg, egész ízléses kis üvegcse, és a gél állagú hidratálókat is szeretem, amiben meg aloe van azzal sok gond nem lehet, na de az alkohol..! Ahogy felkenem rögtön el is illan, és sajnos nem azért mert olyan gyorsan beszívja a bőröm. Nekem nincs bajom az illatával de azon is érződik az alkohol, ráadásul a használatával párhuzamosan pár kisebb pattanás is megjelent a homlokomon, és én erre a gélre gyanakszom! :(

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2017. október 7.

Nekem ez az első Clinique termékem, de valószínűleg nem az utolsó! Vízhiányos de néha kifényesedő bőrömet hamar helyretette. Csodaszép üde lesz tőle a bőröm és nem nehezíti el a könnyű géles állagával. Nekem picit gyorsan fogy, csak úgy issza a bőröm, de szereti és ez látszik is rajta!
Megy az 5 csillag!

1 ÖSSZETEVŐ