Hisztismirtill

Regisztráció dátuma: 2018. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. november 16.

Nagyjából fél éve használom. Meg vagyok vele elégedve. A patikában azt a verziót ajánlották amiben van egy kis fényvédő. A bőrömet rendbe tette, bár nap végére még sokszor fénylik. Szuperül véd a naptól is. Ezt nem vettem annyira komolyan, de mikor a vállam meg mindenem leégett az arcomnak semmi baja sem volt pedig órákkal előtte kentem fel magamra. Szóval ez egy nagyon pozitív tapasztalat volt. Biztos fogok venni ha ez elfogyott. Az is tetszik benne, hogy kevés is elég, jól felszívódik. Amennyire kívülről rendbe lehetett tenni a bőrömet azt ez a krém megtetette. A többi az valószínűleg táplálkozás, életmód stb.

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2018. november 16.

Nagyjából 1 éve használom majdnem minden reggel és nagyon szeretem. Halványodtak a sötét karikák és a pici szarkalábak is.
Tetszik az állaga, a használata. Jól felszívódik, csak nem szabad belőle sokat felkenni egyszerre.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2018. november 16.

Én nagyon szeretem. Egy éve használom lassan, szinte minden este (direkt tartok szünetet időnként) és még egy csomó van benne. Igaz, hogy felváltva, néha csak orbáncfű olajat kenek fel néha ezt.
Barátom nem szereti az illatát. Ennyi az összes negatívum. Ezt leszámítva én teljesen meg vagyok vele elégedve. Problémás a bőröm, de ettől nem zsírosodik nem fénylik. Reggelre kisimul tőle a bőröm. Imádom :)