HJuci

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Revolution Re-Loaded Palette - Iconic Fever

Revolution Re-Loaded Palette - Iconic Fever
2019. november 22.

Annyian dicsérték már és annyi helyen láttam,hogy muszáj volt kipróbálnom! Azt kell,hogy mondjam, nem hittem a szememnek!! Pigmentált, tartós, könnyen eldogozható, gyönyörű színei vannak és elérhető az ára. Mi kell még?! :)
És nem csak ez, az összes Revolution paletta ugyanilyen jó minőségű!

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2019. november 21.

Szerettem volna egy olyan különleges és egyedi illatot, amit nem érezni mindenkin..Kiszemeltem magamnak a Tom Ford parfümöket, de látatlanban nem mertem rendelni. Végül az Arénában található Notino-ban sikerült az összes kiszemeltet megszagolnom.
Mindig is szerettem a fűszeres, erős, keleties illatokat így alig tudtam választani. A Black Orchid lett a befutó.
Tény, hogy nem egy szokványos illat és hogy nem mindenki tudja hordani, de a hányás/istálló/kakis pelenka kifejezéseket, amiket itt írtak, NAGYON túlzásnak érzem. Egyedi, különleges és meghatározhatatlan.. én ezeket a szavakat mondanám leginkább rá! :) Ja, és tartós!!
IMÁDOM és minden reggel alig várom, hogy magamra fújhassam!

La Roche Posay Rosaliac AR Intenzív

La Roche Posay Rosaliac AR Intenzív
2018. június 1.

Nagyon sok jót olvastam a La Roche termékekről és részletes tájékoztatást kaptam a gyógyszertárban róluk. Nekem már mióta az eszemet tudom az orrom alul pirosas,ezért is választottam ezt a Rosailacot. Azt mondák,hogy a problémás helyekre vigyek fel egy kicsit a hidratáló krém alá /ami a Hydraphase lett/ Olvastam itt a kommenteket,hogy valakinek még pirosabb lett a bőre tőle de én semmi ilyesmit nem tapasztaltam,csak jót tudok mondani róla! Amikor először bekentem nem hittem a szememnek,szinte egyből enyhítette a pirosságot! Remélem hosszútávon is megmarad a hatása! :) Eddig 5 csillag!