HNNicole

Regisztráció dátuma: 2020. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Image Skincare Ormedic Balancing Bio-Peptid Créme

Image Skincare Ormedic Balancing Bio-Peptid Créme
2020. október 27.

Mikor el kezdtem használni, még problémásabb volt a bőröm, azóta hála az Image kezeléseknek és otthoni termékeinek és talán főleg ennek a krémnek, teljesen helyrejött a bőröm. Előfordul, hogy nappalra is ezt kenem fel és egyáltalán nem zsírosodik ki a bőröm tőle. Mennyei az illata és szuper jó az állaga, egy élmény felkenni a bőrre.

Image Skincare Ageless Total Repair Créme

Image Skincare Ageless Total Repair Créme
2020. október 27.

Nagyon biztató dolgokat mondott a kozmetikusom erről a krémről, így megvettem és hát el vagyok ájulva tőle. Hetente 1-2 alkalommal teszem fel éjszakai krém helyett, és reggel ébredés után úgy nézek ki, mintha nem is aludtam volna :D Ki van feszülve és feltöltődve a bőröm, és a homlokomon lévő kis halvány ráncocskák egyáltalán nem látszódnak. Egy csodaszer. Maximálisan elégedett vagyok. A reggeli kis zsírosság, amit okoz pedig abszolút nem zavaró, hisz úgy is megmosakodok:) Mióta rendszeresen járok Image kezelésekre és csak Image termékeket használok otthon is, azóta a bőröm szerencsére a normális bőrtípushoz kezd hasonlítani (bár olyan nem létezik:), de egyébként kombinált, viszont már mitesszereim és pattanásaim sincsenek.